10. ožujka 2019.

PIONIRI U15: NŠ RUDAR M.S.-NŠO MALA SUBOTICA 2-1(2-0)

Treća pripremna utakmica za Pionire U15 odigrana je minule subote.....

U Subotu U-15 Pioniri odigrali treću pripremnu utakmicu u M.Središču sa domaćom ekipom Rudar koji se takmiči u ligi više od nas.U prvom poluvremenu domaća ekipa bila je nešto aktivnija i povezanija u igri od nas. U tom periodu igre igrali smo dosta nepovezano,stajali smo predaleko od suparničkog igrača i dosta griješili kod predaje lopte. Gol kojeg smo primili u prvom poluvremenu je bila jedna od pogrešnog odigravanja lopte,tako da su domaćini to kaznili sa golom u 17 min. igre , udarcem cc 18 m u suprotni kut našeg gola. Nakon primljenog gola nekako se postepeno sabiremo u igri i u 25 min. imamo izglednu priliku u kojoj se našao Hadeljan P. ali nije bio precizan,tako je prvo poluvreme pripalo domaćoj ekipi. Drugo poluvreme počeli smo igrati kvalitetnije, imali smo više loptu u nogama i igrali više prema naprijed prema golu domaćina.U takvoj igri prema naprijed,domaćin u 47 min. vrši kontru koju mi sprečavamo ali oduzetu loptu naprosto dodajemu domaćem igraču koji iz dva pokušaja postiže gol za 2 - 0. Nakon primljenog gola još više igramo na polovici domaćina , stvaramo akcije tako iz jedne uspijevamo postići gol i to u 60 min. kada Blažona J. dobro odigrava na Hadeljan P. koji postiže gol za smanjenje rezultata na 2 - 1. Do kraja susreta mogli smo poravnati rezultat,jer je bilo prilika ali konačni rezultat je ostao 2 - 1 za domaćina,iako po prikazanome svakoj ekipi pripalo je po jedno poluvrijeme u samoj igri.
Sastav: Taradi S. ( 35 min. Juras N.) - Blažona J. ( 20 min. Vugrinec Niko - 52 min. Cirkvenčić F. ) - Đurkin L. ( 65 min. Gazdek P. ) - Jančec G. - Antonović A. - Cirkvenčić F. ( 35 min. Blažona J. ) - Gazdek P. ( 57 min. Vlašić P.) - Vlašić P. ( 52 min. Dodlek K.) - ŠegovićL. - Dodlek K. ( 35 min. Taradi S.) - Hadeljan P.
Strijelci: 1 - 0  17  min.
              2 - 0  47 min.
              2 - 1  60 min.  Hadeljan P. - asi. Blažona J.