21. siječnja 2023.

PIONIRI U15 ZAUSTAVLJENI U ČETVRTFINALU

Pioniri zaustavljeni u četvrtfinalu zimskog Rudar Cup-a....

Pioniri U15 u nedjelju 15.1.2023.g. igrali su na dvoranskom turniru u Murskom Središću te su završili natjecanje nespretno i nesretno u četvrtfinalu nakon izvođenja šesteraca. Naša ekipa bila je svrstana u grupu B u kojoj su bili još Veržej  iz Slovenije , Sloga i Rudar . Prvu utakmicu igrali smo sa Veržejom  i izgubili sa 2-1. Tokom cijelog susreta bili smo bolja ekipa ali i jako neefikasna sa puno promašaja. Jedini gol za našu ekipu postigao je Žvorc N. U drugoj utakmici igrali smo sa Sv. Martinom i u tvrdoj  i ravnopravnoj  utakmici izgubili smo sa 1-0 . Budući  da su išle i dvije najbolje trećeplasirane ekipe iz tri grupa u četvrtfinale u utakmici sa Slogom trebala nam je pobjeda . U toj utakmici imali smo puno prilika da bi jedini  gol uspjeli postići par sekundi prije kraja susreta za minimalnih 1-0 a strijelac je bio Horvat D. Ovom pobjedom plasirali smo se u četvrtfinale gdje smo igrali sa domaćim Rudarom. Tokom cijelog susreta bili smo bolja ekipa na terenu. Dosta smo promašivali što koristi domaća ekipa i dolazi u vodstvo od 1-0. Slijedi preokret rezultata u našu korist golovima Zadravec J. i  Tomašek M. za vodstvo od 1-2. Umjesto da postignemo još po koji gol te riješimo utakmicu, u posljednjoj minuti ( 32 sekunde  do kraja ) primamo prejeftin gol za 2-2. U lutriji izvođenja udaraca sa šest metara tek nakon deset serija domaćin uspijeva dobiti sa 2-1. Tu treba napomenuti da nam sudac nije priznao pogodak kod udarca  Zadravec J. gdje je lopta prešla gol crtu. Tako smo nespretno i nesretno završili nastup u četvrtfinalu . Budući da su se utakmice igrale po 14 minuta naša ekipa igrala je sa dva sastava svaka po sedam minuta . U trećoj utakmici protiv Sloge povredu su prijavila petorica igrača tako da smo u četvrtfinalu morali kombinirati ekipu. Naša ekipa je pokazala da zna igrati ali boljka realizacije se nastavlja.

Na turniru igrali su : Cirkvenčić V. - Zadravec J. - Žvorc N. - Tomašek M. - Janković L.  /  Nađ N. - Kocijan V. - Horvat D. - Bedić D. -Juras M.