16. veljače 2024.

POBJEDA PIONIRA U15

NŠ DINAMO/ZELENKO - NŠO  MALA  SUBOTICA  2-3  (0-1 ) .....

Prvu pripremnu utakmicu Pioniri U15 odigrali su u noćnom terminu sa ekipom NŠ Dinamo/Zelenko.  Utakmica se igrala u četvrtak na terenu u Domašincu. Sam početak susreta na teškom terenu donio nam je ravnopravnu igru. Takva igra trajala je nekih petnaest minuta. Slijedi sve veći posjed lopte naše ekipe i pritisak na domaći gol. Stvaramo dobre akcije iz kojih proizlaze gol prilike ali bez konkretne završnice, ili smo neprecizni ili previše kompliciramo. U tim trenucima u par navrata promašujemo i prazan gol. Ipak pred kraj poluvremena u 31. minuti  u dobroj akciji gdje u završnici Vidović Sebastijan odigrava loptu do Piknjač Martina koji postiže pogodak za 0-1. Domaćin je u prvom poluvremenu  imao dvije dobre prilike. Jedna lopta koja je upućena ide preko gola a drugu naš golman brani. U prvom poluvremenu uz postignuti pogodak trebali smo postići minimalno još tri pogotka. U drugom poluvremenu nastavljamo sa dobrom igrom. U 41. minuti povećavamo rezultat na 0-2 .  Sovar Gabrijel probija po desnoj strani te odigrava loptu do Bedić Karla koji preciznim udarcem pogađa suprotni kut. Već u 45. minuti povećavamo vodstvo na  0-3  kada u kaznenom prostoru domaćina Piknjač Martin odigrava loptu do Horvat Davida koji postiže pogodak. U sljedećih desetak minuta propustili smo par velikih prilika za još uvjerljivije vodstvo, U 57. minuti radimo veliku pogrešku te dajemo loptu domaćem igraču koji smanjuje rezultat na 1-3 . Tu se domaćin budi i posljednjih desetak minuta radi pritisak na naš gol. Upornost im se isplatila za novi pogodak u 65. minuti za 2-3. Do kraja susreta ipak smo sačuvali naše minimalno vodstvo i po prikazanome potpuno zasluženo pobijedili u ovoj pripremnoj utakmici. U našoj ekipi dok je bilo svježine igra je bila dobra no kako je susret odmicao tako su naši igrači padali u trkačem djelu. Razlog je dosta slab odaziv na treninge po mišljenju trenera. No da bi se ti problemi riješili po pitanju snage svi akteri ekipe zajedno sa trenerom trebaju se zapitati zašto je slab odaziv na treninge??? Budući da smo ovu utakmicu igrali sa godištem 2009. i mlađi pozvali smo  Bedić Karla i Dominić Teo iz ekipe U13  koji su se dobro uklopili u ekipu.
Strijelci :  0-1  31 "  Piknjač Martin - asi. Vidović Sebastijan
                  0-2  41 "  Bedić Karlo - asi. Sovar  Gabrijel
                  0-3  45 "  Horvat David - asi. Piknjač Martin

Igrali su : Dominić Teo, Nađ Noa, Juras Maksim, Debelec Domagoj, Barić Ivano, Baranašić Abel, Horvat Vito, Horvat David, Bedić Karlo, Vidović Sebastijan, Piknjač Martin, Gazdek Pavlo, Sovar Gabrijel, Andročec Vito.  Nedostajao : Obadić Dino