28. srpnja 2024.

POBJEDA U15 PIONIRA U SVETOM MARTINU NA MURI

NŠ POLET - NŠO MALA  SUBOTICA  2:7 ( 2:4 )

U pripremnoj utakmici Pioniri U15 gostvali su gostovali kod Poleta u Sv. Martinu na Muri. Utakmicu smo otvorili dosta slabo. Dosta grešaka u obrani za vodstvo domaćina od u prvih pet minuta igre 2:0. Sljedi pogreška domaćih igrača u 9. minuti gdje Piknjač Martin presječe loptu i postiže pogodak za 2:1. Postepeno se sabiremo u igri, igramo kvalitetnije što nam donosi poravnanje rezultata na 2:2 u 15. minuti utakmice. Barić Ivano proigrava loptu do Piknjač Martina koji postiže pogodak . U 20. minuti domaći igrač slabo vraća loptu golmanu. Sovar Gabrijel se dobro snalazi i postiže pogodak za preokret rezultata i naše vodstvo od 2:3. Već u sljedečoj 21. minuti dolazimo do novog pogodka. Asistent je Sovar Gabrijel a pogodak postiže Vidović Sebastijan  za 2:4 . Do poluvremena igra se ravnopravno na terenu. U drugom poluvremenu pad u igri od obiju ekipa. Temperatura i vrućina rade svoje i iscrpljuju igrače. I u takvoj igri na samom terenu radimo manje pogrešaka od domaće ekipe i u razmaku od pet minuta postižemo tri pogodka. Horvat Vito u 53. minuti dobrim udarcem postiže pogodak za 2:5. U dobroj akciji Vidović Sebastijan proigrava loptu do Piknjač Martina koji u 56. minuti povisuje rezultat na 2:6. Piknjač Martin u solo izvedbi oduzima loptu protivničkom igraču i postiže pogodak u 58. minuti za 2:7 što je bio na kraju konačan rezultat.
Igrali su : Dominić Teo