25. veljače 2023.

PORAZ PIONIRA U15

U pripremnoj utakmici odigranoj u Čakovcu protiv NŠ Sloge....

NŠ  SLOGA  -  NŠO  MALA  SUBOTICA   3-1 (1-0 )

U četvrtak pioniri U15 odigrali su prvu pripremnu utakmicu u noćnom  terminu na igralištu NŠ Sloga  u Čakovcu. Nakon kombinacija  dvoranskih i vanjskih treninga koji su se bazirali na fizičkoj pripremi na ovoj utakmici nam je bio prvi pravi dodir sa loptom. Nešto iskusnija domaća ekipa imala je više loptu u nogama ali naša ekipa u trkačkoj i borbenoj  igri dobro se nosila na terenu. Tako se igra odvijala više na našoj polovici terena gdje domaći  igrači pokušavaju postići gol ali smo uvijek dobro blokirali završni udarac . Mi smo se orjentirali  na kontre i polukontre te smo na taj način bili dosta opasni po gol domaćina. U prvom poluvremenu u 23.minuti domaćin dolazi do pogotka nakon velike pogreške našeg obrambenog igrača za vodstvo domaćina od 1:0. Obje ekipe trkački su odigrale jako dobro u prvom poluvremenu. Početkom drugog dijela postižemo gol u 37. minuti iz kombinacije Zadravec - Barić, Zadravec postiže gol u suprotni kut golmana za 1:1. U 48. minuti primamo nespretan gol nakon još jedne greške obrambenog igrača  za 2:1. Iako smo na samom terenu dobro igrali ipak u posljednjoj minuti igre primamo gol za 3:1. Utakmica je odigrana sa obije strane dobro, bila je dinamična sa puno trke i borbenosti.
Strijelci : 1 : 0    23 min.
               1 : 1   37 min.  Zadravec J. - asi. Barić I.
               2 : 1   48 min.
               3 : 1   70 min.
Igrali su : Cirkvenčić V. ( 36 " Hlišć L. ) - Janković L. - Žvorc N. - Juras M. ( 36 " Zadravec J. - 47 " Juras M. ) - Kocijan V. ( 65 " Horvat D. )  - Gazdek P. (59 " Nađ N. ) - Barić I. ( 47 " Cirkvenčić V. ) - Horvat D. ( 60 " Barić I . ) - Obadić D. - Bedić D. - Tomašek M.
Nedostajali : Debelec D. - Horvat F.