29. srpnja 2024.

PORAZ U17 KADETA U PEKLENICI

NŠ  RUDAR  ( Mursko Središće ) - NŠO  MALA  SUBOTICA  5:3 ( 2:2 )

U prvoj pripremnoj utakmici dobro izdanje novoformirane ekipe kadeta U17. Ekipa je sastavljena od igrača rođenih 2008. do 2011. godine. Na samom početku utakmice domaćin preuzima igru. Naša ekipa u defanzivnoj igri  iz koje u 3. minuti radimo brzu kontru iz koje dolazimo do pogodka za 0:1. Strijelac pogotka novo bio je pridošli igrač Bogdan Zoran na asistenciju Tomašek Marka. Domaćin i dalje ima inicijativu u igri tako da dolazi do poravnanja rezultata u 11. minuti udarcem sa ruba šesnaesterca za 1:1 . Sljedi ravnopravnija igra na terenu sve do 18. minute kada domaća ekipa koristi neaktivnost u našoj obrani  za 2:1. Sljedi bolja igra naše ekipe što nam se isplatilo u 31.  minuti. Strijelac pogotka za 2:2 bio je Tomašek Marko na asistenciju Vidović Sebastijana. Do poluvremena rezultat se ne mijenja iako je bilo prilika sa obije strane. Budući da kadetske utakmice traju 40 minuta no zbog vručine imamo predahe svakih 20 minuta igre radi osvježenja. U nastavku drugog dijela utakmice bilo je prilika sa obje strane. U 59. minuti nakon krilnog ubaćaja na drugu stativu naš igrač neoprezno igra rukom i to je kazneni udarac za domaćina za vodstvo od 3:2. Ubrzo nakon primljenog pogotka dolazimo do poravnanja rezultata na 3:3 u 62.minuti. Oršuš David dodaje loptu Gregorinčić Noahu koji dobrim udarcem vara vratara i postiže pogodak . U posljednjih 15 minuta igre potpuno smo stali u igri zbog umora što domaći igraći koriste te postavljaju konačnih 5:3.  U 70. i 72. minuti imamo dva zicera koje ne uspjevamo pretvoriti u pogotke. Gledajući kroz utakmicu u našoj ekipi dobro su se spojila četiri godišta i sa dolaskom ovih iskusijih igrača imati ćemo dobru ekipu.