17. travnja 2021.

PRIJATELJSKA UTAKMICA NAJMLAĐIH

Još jednu u nizu prijateljskih utakmica najmlađi polaznici odigrali su u petak....

U-7

Ovog petka naši najmlađi početnici igrali su u gostima u Slakovcu protiv NŠ Dunjkovec. Domaćini su u prvom poluvremenu zabili dva gola, dok je za našu ekipu gol zabio Duje Domjanić te je rezultat prvog poluvremena bio 2:1 za domaću ekipu. Početkom drugog poluvremena imali smo više od igre i i bili bolja ekipa, ali jednu našu neopreznost u obrani domaća ekipa je iskoristila i povećala rezultat na 3:1. Nedugo nakon toga, gol je postigao Leon Kreslin i smanjio rezultat na 3:2. Do kraja utakmice, naša ekipa imala je još nekoliko šansi, ali nije uspjela postići pogodak te je rezultat u konačnici bio 3:2 za domaću ekipu. Bez obzira na poraz, pohvale svim igračima što su se dobro snašli na terenu i svi zajedno borili do posljednje minute.

Igrači: Karlo Piknjač, Duje Domjanić, Viktor Švenda, Borna Domjanić, Grga Kamenić, Ilan Horvat, Ivan Dodlek, David Tkalec, Šimun Baranašić, Gabriel Janković, Lukas Mihinjač

Trener: Petar Božek