22. srpnja 2024.

PRIPREMNA UTAKMICA PIONIRA U15 21.7.2024.

NŠ RUDAR - NŠO MALA SUBOTICA  5:1 ( 2:0 ) ...

Ove nedjelje  Pioniri U15 odigrali su pripremnu utakmicu sa NŠ Rudar u Murskom Središću u sklopu priprema za novu sezonu 2024./25. U stvaranju nove ekipe godišta 2010.,2011. te sa tri igrača 2009. godišta popunili smo ekipu sa 2012. godištem. Za ovu utakmicu okupilo se 11 igrača . Od početka utakmice  pa do poluvremena igra je bila ravnopravna. Naša ekipa ima prvu priliku za postizanje pogotka ali lopta ide ravno u golmana. U 13. minuti domaćin dolazi do pogotka iz slobodnog udarca sa cca 25 metara od našeg gola u golmanov kut  za 1:0. Sljedi naša bolja igra,  imamo priliku izjednačiti rezultat ali promašujemo čistu priliku. U 27. minuti domaći igrač igra rukom u svom kaznenom prostoru. Kazneni udarac izvodi Piknjač Martin i pogađa stativu. Sljedi još jedna velika prilika naše ekipe ali lopta ide pokraj stative. Domaća ekipa naše promašaje kažnjava pogotkom u 31., 43 i 47. U 37. minuti imamo novi kazneni udarac. Prekršajem je bio zaustavljen Piknjač Martin. Ovaj put kazneni udarac izvodi Plantak Roko koji upućuje loptu preko gola domaćina. Nakon toga slijedi pad u našoj igri.  U 45. minuti imamočistu šansu kada naš igrač ide sam prema golmanu ali slabo završava ovu izglednu priliku.U 50. minuti naš golman kvalitetno ispucava loptu a Piknjač Martin u trku sam sa golmanom i konačno postižemo gol za 4:1. Iscrpljenost naših igrača domaćin kažnjava pogodkom u 55. minuti za 5:1. Do kraja susreta imamo još dvije odlične šanse ali lopte idu pokraj gola. Propuštamo realizirati dva kaznena udarca i sedam velikih prilika te na  kraju utakmicu gubimo sa 5:1.
Igrali su : Dominić Teo, Lovrenčić  Andrija, Barić, Plantak Roko, Gregorinčić Noah, Horvat Vito,  Horvat David, Cvrtnjak Lucian, Piknjač Martin, Sovar Gabrijel , Vidović Sebastijan
Trener: Stjepan Makar