29. kolovoza 2024.

PORAZ PIONIRA U15

U zadnjoj pripremnoj utakmici Pioniri poraženi....

NŠO MALA SUBOTICA - NŠ TRNAVA 5-12 (4-5)
U četvrtak Pioniri su odigrali pripremnu utakmicu sa NŠ Trnava. Naša ekipa bila je sastavljena od četiri godišta i u ovoj postavi odigrala prvi puta. Sam početak i brzi pogodak za našu ekipu postigao je Horvat David na asistenciju Sovar Gabrijela u 2. minuti za 1:0 . U 7. minuti radimo pogrešku u obrani i to je 1:1 . Slijedi dobra akcija naše ekipe u kojoj Horvat Vito dodaje loptu do Horvat Davida koji postiže pogodak za 2:1 u 10. minuti. Bolja igra naše ekipe nagrađena je pogotkom u 14. minuti kada Sovar Gabrijel asistira a pogodak postiže Horvat Vito za 3:1. U našoj obrani slijede velike pogreške što gosti kažnjavaju sa četiri uzastopna pogodka u razmaku od 17. do 34. minutie za 3.5. Ipak u 35. minuti postižemo pogodak za 4:5, strijelac pogotka bio je Sovar Gabrijel a asistent Plaftak Marin. Treba napomenuti da smo uz 4 postignuta pogotka propustili realizirati još 4 zicera što nam govori o dobroj igri u prvom dijelu naše ekipe. Početak drugog poluvremena donosi nam poravnanje rezultata u 37. minuti na 5:5 a strijelac pogotka bio je Horvat Vito na asistenciju Horvat Davida. Tu jebio kraj. Gosti do kraja postižu 7 pogodaka za 5:12. U drugom poluvremenu imali smo 3 zicera koja nismo uspjeli pretvoriti u pogodak . Na kraju zaslužena pobjeda gostiju.
Igrali su:  Hrastić  - Lovrenčić  Andrija  - Partlić Sebastian - Plantak Roko - Gregorinčić Noah - Cvrtnjak Lucian - Horvat David - Sovar Gabrijel - Horvat Vito - Horvat Fran - Plaftak Marin ( Baranašić Šimun )