27. kolovoza 2016.

PRIPREMNA UTAKMICA POČETNIKA U8 ZAVRŠILA PORAZOM

NŠO MALA SUBOTICA- NŠ MEĐIMURJE  4-6 (1-2)
Još jednu pripremnu utakmicu na svom su terenu odigrali Početnici naše škole. U goste je stigla možda i ponajbolja.....

međimurska momčad, momčad NŠ Međimurje, Čakovec. Favorizirani gosti bili su većim dijelom susreta bolja i konkretnija ekipa, što je vidljivo i na konačnom rezultatu susreta. Na našim je igračima pojedinačno, ali i ekipno vidljivo da je potrebno još truda i marljivog rada kako bi dosegli razinu na kojoj je naš današnji protivnik bio. Prvi je dio susreta bio prilično "tvrd", s malo prilika i prilično izjednačenih snaga na terenu, uz blagu inicijativu gostiju. Gosti su poveli u 10.minuti, mi izjednačili u 19.preko Maksima Jurasa, ali i u sljedećem napadu odmah primili pogodak iz slobodng udarca za 1-2. Prvih 6-7 minuta nastavka dolazi do pada koncentracije naše momčadi i gosti s tri pogotka odlaze na 1-5. Jakov Zadravec vraća nadu uskoro svojim pogotkom nakon dobre akcije s Kocijanom i Baranašićem. No ubrzo, još jedan slobodni udarac i lopta je u našoj mreži za 2-6. Do kraja se susreta naši ne predaju i pogotcima Jakova Zadravca i Vita Kocijana dolaze do podnošljivijeg poraza od 4-6. Sljedećeg vikenda starta prvenstvo U 1.ćemo kolu snage odmjeriti s preloškom "Mladost"-i. Susret se igra na igralištu "Spartak"-a u Maloj Subotici.
Pod vodstvom trenera Podgorelca igrali su:Luka Lastavec, Hrvoje Horvat, Vito Kocijan, David Žinić, Abel Baranašić, Jakov Zadravec, Leon Lastavec, Marko Tomašek i Maksim Juras(Julijan Horvat, Mateo Rebernik, Pavlo Gazdek, Leon Janković, Gabrijel Sovar, Fran Horvat).