5. ožujka 2023.

PRIPREMNE UTAKMICE

Pobjeda Pionira U15 te poraz Limača U11 u pripremnim utakmicama protiv NŠ Dinamo/Zelenko.....

NŠ DINAMO/ZELENKO - NŠO MALA SUBOTICA  0-9 (0-4)

Pioniri U15 odigrali su  pripremnu utakmicu sa vršnjacima iz lige Dinamo Zelenko u Donjem Hrašćanu. Iako u nekompletnom sastavu ( nedostajali - Cirkvenčić V. , Janković L. , Nađ N. i Horvat F. ) odigrali smo jako kvalitetnu utakmicu. Od samog početka susreta pa sve do kraja susreta bili smo dominantni u svim segmentima igre. Bili smo rastrčani, jako dobri i čvrsti u duel igri te smo dobro surađivali u jednostavnim akcijama iz kojih smo u prvom poluvremenu postigli četiri pogotka i imali još sedam gol prilika. U takvom stilu i pristupu igri nastavili smo i u drugom poluvremenu. Postigli smo još pet pogodaka i stvorili smo još osam prigoda za iste. U utakmici koja se igrala dva puta po četrdeset minuta potpuno zaslužena pobjeda naše ekipe. Domaća ekipa nije dala nikakav otpor našoj ekipi.
Strijelci : Zadravec J.  39 ", 41 ", 47 ", 55 ", 71 "
              Bedić D.   16 "
              Horvat D.  37 "
              Debelec D.  72 "
              Barić I.    75 "
Igrali su : Hlišć L. - Juras M. - Žvorc N. - Kocijan V.- Tomašek M.- Gazdek P. ( 40 " Debelec D.) - Horvat D. - Barić I. , Obadić D.  ( 58 " Gazdek P. ) - Bedić D. - Zadravec J. ( 73 " Obadić D. )
NŠ DINAMO/ZELENKO-NŠO MALA SUBOTICA  5-1
U srijedu  01.03.2023. igrači kategorije U11 odigrali su prvu utakmicu na vanjskim terenima ove godine.
Unatoč tome što su  igrali u nekompletnu sastavu zbog školskih obaveza ali i viroze među igračima, naši igrači prikazali su veoma dinamičnu igru. trkački su bili raspoloženi ali i taktički dobro postavljeni .
Utakmicu su pobijedili vršnjaci NŠ Zelenko rezultatom 5-1 . Moramo naglasiti da smo prva tri gola dobili iz prekida, kornera i slobodnog udarca  gdje je nedostajalo koncentracije u obrambenom dijelu.
Nakon tog perioda uspostavljamo inicijativu na terenu te postižemo lijepi gol preko Doriana Tizaj sa sjajnom asistencijom Ante Čurile.  Ipak do kraja dobivamo još dva pogotka ali generalno gledajući s obzirom na prikazano htijenje i tehničku demonstraciju igrača koji su se kasnije priključili trenažnom procesu a imali su priliku odigrati cijelu utakmicu te  taktičku discipliniranost cijele ekipe možemo biti zadovoljni odigranom utakmicu.
Sastav - Ivan Fran Botić , Andrija Lovrenčić , Kevin Jurinić , Leon Kreslin ,  Ante Čurila , Luka Hrastić  , Dorian Kolarić  , Dorian Tizaj , Šimun Baranašić ,
Strijelac : Dorian Tizaj
Trener : Neven Kreslin