15. kolovoza 2024.

PRIPREMNE UTAKMICE POČETNIKA

Početnici U8 i U9 odigrali su pripemne utakmice.....

NŠO MALA SUBOTICA-ŠN IVANOVEC/ŠTEFANEC 0:6 (0:2)

Početnici U8 odigrali su prijateljski susret s vršnjacima iz ŠN Ivanovec-Štefanec,na igralištu Jagodišće,NK Spartak-a! Ove godine ekipa U8 igrati će u pomlađenom sastavu pošto ekipu čine dječaci i djevojčice 2018.-2019. godište i svega je nekolicina 2017. godište. U utakmicu smo ušli jako dobro, čak bih rekao odlično te smo parirali dobrom protivniku, pokušali odigravati nešto što radimo na treningu. Međutim nakon dvije početničke greške gubimo na poluvremenu 0:2. Drugo poluvrijeme nismo uspjeli parirati protivniku koji je bio nadmočniji. Na kraju utakmica je  završila rezultatom 0:6 za goste. Svakim danom vidi se napredak kod naše djece. Vidi se da rastemo ali i da još uvjek učimo. Mišljenja samo da će sve doći na svoje mjesto! Imamo još tri tjedna do početka prvenstva i probat ćemo se što bolje spremiti da pokušamo parirati svakom od protivnika u kategoriji U8!
Na utakmici su nastupili:
David Ciglarić (G), Quincy Vunjak, Kosta Jekić, Nik Dominić, Domagoj Mesarić, Lukas Horvat,Stjepan Škvorc,Lukas Makar, Patrik Slaviček, Luka Kalanjoš, Stjepan Horvat, Vida Horvat, Fran Horvat
Izostali: Zrin Marcel Muyumba, Paul Marčec,Abel Novak,Dina Novak.
Ekipu je vodio  Trener Dejan Tkalec!
NŠO MALA SUBOTICA - NŠ IVANOVEC/ŠTEFANEC 4:0 (1:0)
Početnici U9 nastavljaju s pripremama za novu sezonu. U jeku priprema odigrana je i prva pripremna utakmica. U goste je stigla ekipa NŠ Ivanovec/Štefanec koju smo glatko porazili s 4:0. Po izuzetno teškom vremenu i nesnosnoj vrućini mogli smo od naših igrača vidjeti prilično visoku razinu aktivnosti i trčanja, Uraganski smo krenuli u susret i veću uvodnih nekoliko minuta zapucali nekoliko izrazitih prilika. Iako smo dominirali i stvarali prilike, do poluvremena smo postigli samo jedan gol. U drugom smo dijelu nastavili s dobrom igrom i još tri puta poentirali. Gostujuća ekipa orijentirala se na obranu i pokušaje iz protunapada. U nekoliko im je navrata to i uspjelo, no tome su pridonijele i greške naših igrača. Usprkos greškama, s obzirom da se radi o prvoj utakmici,možemo biti itekako zadovoljni. U pobjedi od 4:0 imali smo i četiri različita strijelca. Golove su redom postizali: Lukas Mišić, Tin Horvat, Sandro Cvrtnjak i Stjepan Škvorc.
Igrali su: Roko Sabol - Nik Dominić, Sandro Cvrtnjak - Bartol Novak, Tin Horvat, Luka Krčmar - Lukas Mišić (Istok Jekić, Borna Mesarić, Stjepan Škvorc).
Trener: Tomislav Podgorelec.
Nedostajali: Rajan Srnec, Tin Đulaj, Leo Dodlek.