PRIPREMNE UTAKMICE KADETA I LIMAČA

Kadeti do pobjede dok pak su Limači tijesno poraženi...

U17

ŠN DINAMO/ZELENKO - NŠO MALA SUBOTICA  1:5 (1:2)

U četvrtak 22.08.2024. kadeti su odigrali pripremnu utakmicu u Turčišću sa NŠ Dinamo/Zelenko. Utakmicu smo otvorili dobro. Već u 3. minuti igre Tomašek Marko ima čistu situaciju ali lopta ide pokraj stative. U prvih  35  minuta imamo dominantnu igru. Igra se dobro po svim linijama, stvaraju se prilike iz koje u 21. minuti dolazimo do pogotka kada se Žvorc Noa odlučuje na udarac cca 30 metara koji završava u mreži domačina za 0:1. Već u 26. minuti dolazimo do novog pogotka na asistenciju Piknjač Martina za Žvorc Nou i to je 0:2. Domačin iz rijetkih prelazaka na našu polovicu u 36. minuti uspjeva smanjiti rezultat na 1:2. I u drugom poluvremenu naša ekipa igra kvalitetnije. Stvaramo dobre akcije iz kojih imamo dobre prilike za postizanje pogodaka ali nedostaje više  koncentracije u završnom djelu istih. Do povećanja vodstva dolazimo u 55. minuti kada Piknjač Martin odigrava loptu do Bogdan Zorana koji postiže pogodak za 1:3. Slijede naše prilike. Prvo Tomašek Marko u 58.minuti kada upučuje dobar udarac ali domači igrač uspjeva sa gol crte izbiti loptu van terena. Onda u 65. minuti Piknjač Martin izlazi pred golmana ali lopta ide pokraj gola. Ipak u sljedećoj 66. minuti u dobroj akciji Bogdan Zoran asistira loptu do Barić Ivana i to je 1:4. Dobru igru okrunili smo sa pogotkom u 71. minuti kada Tomašek Marko izvodi slobodan udarac, vratar domačih odbija loptu a Juras Maksim posprema odbijanac u gol za konačnih 1:5. Domačin je u drugom poluvremenu imao je par dobrih prilika ali naša obrana na vrijeme je dobro reagirala. Ovu pripremnu utakmicu iskoristili smo za rotaciju svih igrača. Svi igrači iskoristili su minutažu te nam predstavili dobru igru sa zasluženom pobjedom.
Igrali su : Cirkvenčić Vinko, Baranašić Abel, Juras Maksim, Zadravec Jakov, Debelec Domagoj, Žvorc Noa, Barić Ivano, Tomašek Marko, Bogdan Zoran, Horvat David, Piknjač Martin, Plantak Roko, Sovar Gabrijel, Horvat Vito Gregorinčić Noah, Obadić Dino.
Nedostajali : Forgač Luka,  Gazdek Pavlo i Horvat Fran.
Trener : Stjepan Makar
U11
NK MLADSOT-KOMET - NŠO MALA SUBOTICA 2:1(0:1)
Limači su ove nedjelje u Prelogu odigrali još jednu u nizu prijateljskih utakmica i doživjeli prvi, minimalan poraz. U desetkovanom smo sastavu odigrali izvanredno prvo poluvrijeme i nešto manje dobro drugo poluvrijeme. Prvi smo dio susreta odigrali zbilja odlično, nametnuli smo se na terenu te poveli eurogolom Karla Žvorca u 14. minuti s 0:1. Osim tog pogotka imali smo još ponešto prilika no bez uspjeha. U drugom dijelu također stvaramo prilike i propuštamo ih, no više ne stojimo toliko dobro na terenu kao u prvom poluvremenu. Obrana nam više nije bila toliko čvrsta, nešto manje trčimo ko ekipa i domaća ekipa to spretno i sretno kažnjava. Na sve naše promašene šanse nadodala se i greška kojom si postižemo autogol za 1:1, a onda i još jedna greška u pretposljednjoj minuti susreta za zicer domaćih i pogodak za 2.1. Unatoč porazu pokazali smo da ova momčad ima svojih kvaliteta te da uz još dodatne korekcije u igri i dok se kompletiramo možemo s pravom računati na dobru igru i rezultate.

Igrali su: Grga Kamenić - Tin Horvat, Karlo Horvat, Vito Mesarić - Borna Vibović, Aleksandar Fažon, Karlo Žvorc, Kevin Jurinić - Ivan Dodlek(Orin Ciglar).
Trener: Tomislav Podgorelec.
Nedostajali: Niko Taradi, Mateo Vinković, Karlo Gavez, David Tkalec, David Držanić, Fran Kosir.