ODIGRANE PRIPREMNE UTAKMICE KATEGORIJE U13,U15 i U17

Ovoga vikenda tri kategorije naše škole odigrale su pripremne utakmice...

U13
NŠO MALA SUBOTICA-ŠN DINAMO/ZELENKO 4:4
Odigrana je prva pripremna utakmica kategorije U13. Utakmica je odigrana po novim pravilima odnosno promijenjenim dimenzijama igrališta i golovima koje će od ove sezone biti manjih dimenzija nego prethodne sezone.
Igrači obje ekipe su po prvi puta odigrali utakmicu po novim pravilima te će im biti potrebno vremena da se priviknu na potpuno drugačije uvjete odigravanje te taktičkih situacija u igri. Iako je utakmica bila odigrana po teškim vremenskim uvjetima (vrućina), vidjeli smo osam golova te nekoliko dobrih, kvalitetno odigranih akcija. Naša ekipa je bila vrlo rastrčana, borbena te se bez posebnog respekta postavila prema gostujućim igračima koji su fizički bili dominantniji. Naši dečki su igrali vrlo čvrsto u  to ništa neće značiti ako naša ekipa ne popobrani te kompaktno u sredini teren. U obrambenom dijelu igre igramo čvrsto. Unatoč tome što smo puno igrača mijenjali i rotirali na različitim taktičkim pozicijama ipak postižemo četiri gola na utakmici te je tijekom utakmice bilo nekoliko rezultatskih preokreta. Gosti su poveli ali su naši igrači preokrenuli rezultat u naše vodstvo da bi na kraju utakmica ipak završila 4:4. Potrebno je još neko vrijeme da se naša ekipa posloži s obzirom na smjenu generacije u našoj kategoriji U13 te izmijenjenim pravilima i uvjetima igre. Obzirom na pristup naših igrača te odaziv na treninge vjerujemo da će se u taktičkom djelu naši igrači vrlo brzo uigrati i posložiti i spremni dočekati početak prvenstva.
Sastav NŠ Općine Mala Subotica

Karlo Žvorc ( VR ), Leon Kreslin, Andrija Lovrenčić, Ivano Horvat, Dorian Tizaj, David Sečan, Ante Čurila ( C ), Luka Hrastić, Dorian Kolarić, Leo Bezek, Jakov Držanić

Još su igrali: Karlo Horvat, Nikša Zeko

Strijelci : Luka Hrastić, Ivano Horvat, Nikša Zeko, Jakov Držanić

Nedostajali su : Ivano Vitez, Lukas Mihinjač, Karlo Piknjač ( ozljeda )

Trener : Neven Kreslin , prof.

U17

NŠ SVETI JURAJ na BREGU - NŠO MALA  SUBOTICA   1:4 (0:2)

Ove subote u pripremnoj utakmici  kadeti su gostovali kod NŠ Sveti Juraj na Bregu. Obje ekipe odigrale su utakmicu u nekompletnoj postavi i to po izuzetno velikoj vrućini. Većim djelom utakmice naša ekipa bila je bolja. Imali smo inicijativu u igri, posjed lopte je bio na na našoj strani. Uz postignute pogotke stvoreno je još par izglednih prilika. Poveli smo pogodkom Piknjač Martina koji koristi pogrešku domaćeg igrača i postiže pogodak za 0:1 u 9. minuti igre. U boljoj igri naše ekipe do drugog pogodka stižemo u 25. minuti. Tomašek Marko proigrava loptu do Bogdan Zorana koji postiže pogodak za 0:2. Do poluvremena propustili smo postiči još po koji pogodak. U nastavku drugog djela u 49. minuti opet akcija Tomašek Marko za Bogdan Zorana koji postiže pogodak za 0:3. Slijedi mali pad u našoj igri. Domaćin ima par dobrih napada. Iz jednog postižu pogodak i to u 64. minuti za 1:3. Nakon primljenog pogodka naša ekipa ponovno preuzima igru na terenu. Deset minuta prije kraja, točnije igrala se 70.minuta kada  dolazimo do pogodka. U brzoj akciji Tomašek Marko proigrava loptu do Bogdan Zorana koji postiže svoj treći pogodak na ovoj utakmici za 1:4  što je na kraju bio i konačan rezultat te zaslužena naša pobjeda. Treba čestitati obadvijema ekipama na prikazanoj igri po velikoj vručini .
Igrali su : Cirkvenčić Vinko - Debelec Domagoj - Zadravec Jakov - Obadić Dino - Plantak Roko ( 41" Gregorinčić Noah ) - Bogdan Zoran - Žvorc Noa - Tomašek Marko - Horvat David - Horvat Vito ( 60" Plantak Roko ) - Piknjač Martin
U15
NŠ  IVANOVEC/ŠTEFANEC - NŠO  MALA  SUBOTICA  1:11  (0:2)
Ove nedjelje pioniri su odigrali pripremnu utakmicu u Štefancu sa NŠ Ivanovec/Štefanec. U prvom poluvremenu igra je bila dosta ravnopravna iako je naša ekipa izradila par dobrih prilika za postizanje pogodaka. U uvodnoj fazi igre brzo smo poveli sa 0:1 i to u 4. minuti kada iz slobodnog udarca Horvat Vito  postiže pogodak. Slijedi izjednačena igra sve do 28. minute kada u akciji Piknjač Martin odigrava loptu do Sovar Gabrijela koji postiže pogodak za 0:2 što je bio i rezultat na poluvremenu. U drugom poluvremenu potpuna dominacija naše ekipe u igri. U tom dijelu utakmice postižemo još devet pogodaka  u razmaku od 36. pa do 57. minute. Strijelci za našu ekipu bili su Vražić Leon na asistenciju Piknjač Marina za 0:3.  Piknjač Martin na asistenciju Juras Maksima za 0:4.  Piknjač Martin za 0:5. Horvat Vito asistira za Vražić Leona koji postiže pogodak za 0:6. Za 0:7 pogodak postiže Piknjač Martin na asistenciju Horvat Vita. Gregorinčić Noa je asistent za Horvat Vita koji postiže pogodak za 0:8. Juras Maksim ima asistenciju za pogodak Piknjač Martina za 0:9. Horvat Vito odlučuje se na udarac cca 20 metara za euro pogodak za 0:10. U dobroj suradnji Gregorinčić Noah proigrava loptu do Horvat Vito koji je precizan i postiže pogodak za 0:11. Domačin ipak uspijeva postići počasni pogodak za 1:11 u 65. minuti što je bio i konačan rezultat. Naša ekipa  iako u brojčanom manjku dobro je odradila ovu pripremnu utakmicu, zato zaslužuju čestitke .
Igrali su: Lovrenčić Andrija, Plantak Roko, Obadić Dino, Gregorinčić Noah, Juras Maksim, Vorvat Vito, Sovar Gabrijel, Piknjač Martin