3. ožujka 2024.

PRIPREMNE UTAKMICE NAJMLAĐIH POLAZNIKA

Dvije pobjede i remi rezime je mini pripremnog turnira najmlađih kategorija škole...

U7 NŠ NAPRIJED-NŠO MALA SUBOTICA  2-1 (1-0)

Ovu nedjelju ekipa U7 odigrala je prijateljsku utakmicu sa vršnjacima iz Cirkovljana, protiv N.Š Naprijed. U veoma zanimljivoj utakmici, protivnik iz jedne naše pogreške dolazi do slobodnog udarca iz kojeg zabija pogodak i vodstvo za1-0. Nakon vodstva mi smo puno bolja ekipa na terenu te imamo niz prilika koje nažalost ne uspijevamo iskoristiti. Do poluvremena rezultat se nije mijenjao te ostaje 1-0. Drugo poluvrijeme i dalje smo bolja ekipa. Iz jednog pogrešnog dodavanja u obrani primamo zgoditak i domaćini vode 2-0. Nakon primljenog pogotka nismo klonuli nego smo i dalje nastavili istim tempom i to je urodilo plodom kada Stjepan Škvorc zabija pogodak z smanjenje vodstva od 2-1. Do kraja utakmice bilo je prilika i s jedne i druge strane ali rezultat se nije mijenjao. Nakon utakmice domaćin nas je sve počastio sa roštiljem i sokovima stoga im se ovom prilikom najiskrenije zahvaljujemo. Ekipu U7 vodio je trener pripravnik Dejan Tkalec.

Igrali su: Nik Dominić, Stjepan Škvorc, Domagoj Mesarić, David Ciglarić, Lukas Horvat, Jakša Marković, Lukas Makar.

U8 NŠ NAPRIJED-NŠO MALA SUBOTICA  0-5 (0-3)
Rutinska pobjeda naših Predpočetnika u prvoj pripremnoj utakmici u Cirkovljanu. Tijekom cijelog susreta bili smo bolja i dominantnija momčad. Imali smo kvalitetu u posjedu i mirnoću u završnici, što je rezultiralo i s pet golova u mreži domaćina. Domaća se ekipa uglavnom orijentirala na obranu no ipak smo uspjeli pronaći puteve i načine do njihove mreže. Dvostruki je strijelac u današnjem susretu bio Sandro Cvrtnjak, po jedan su postigli Tin Horvat, Luka Krčmar i Bartol Novak.
Igrali su: Roko Sabol, Rajan Srnec, Sandro Cvrtnjak, Tin Horvat, Leo Dodlek, Luka Krčmar i Bartol Novak(Nik Dominić, Lukas MIšić, Stjepan Škvorc i Tin Đulaj). Trener:Tomislav Podgorelec.
Nedostajali:Istok Jekić.

U9 NŠ NAPRIJED-NŠO MALA SUBOTICA  3-9 (2-6)
U prvoj prijateljskoj utakmici uoči nastavka prvenstva, naši su Početnici uvjerljivo pobijedili domaći sastav s visokih 3-9. Rezultat utakmice svakako je bolji od igre koju smo prikazali i utakmica nam je pokazala da ima još dosta elemenata na kojima treba poraditi i stvari koje treba poboljšati kako bismo bili konkurentni u nastavku prvenstva. Golove koje smo primili posebno moramo zapamtiti jer protiv evidentno nekvalitetnijeg suparnika ne smijemo na takav način primiti ni jedan, a kamo li tri pogotka. Najefikasniji naš igrač bio je tradicionalno Ilan Horvat s 5 golova, 3 je dodao Viktor Švenda, a jednom je strijelac bio Aleksandar Fažon.
Igrali su: David Tkalec, Viktor Švenda, Vito Mesarić, Tin Horvat, Aleksandar Fažon, David Držanić, Ilan Horvat(Mateo VInković, Fran Kosir, Orin Ciglar, Sandro Cvrtnjak, Luka Krčmar). Trener:Tomislav Podgorelec.
Nedostajali:Luka Đunđek.