8. ožujka 2020.

PRIPREMNE UTAKMICE

Ovoga vikenda Pioniri U15 i Juniori U17 odigrali prve pripremne utakmice.....

NERIJEŠEN REZULTAT PIONIRA U15

Pioniri U15 ove subote odigrali pripremnu utakmicu sa NŠ Polet S.M.na Muri koja se takmiči ran više nego naša ekipa. Tokom cijelog susreta igrala se jako zanimljiva utakmica u kojoj se vidjela velika želja svi igrača za igrom , gdje je bilo puno lijepih proigravanja, borbenosti za svaku loptu, gdje se igralo disciplinirano na terenu , tako da obije ekipe nisu mogle stvoriti neke veće prilike za postizanje golova.U takvoj igri prvo poluvrijeme završilo je bez pogodaka. Na samom početku drugog poluvremena točnije u 37 min. igre dolazi u našoj ekipi do velike pogreške golmana koji dodaje loptu protivničkom igraču koji loptu posprema u prazan gol za 0 - 1. Taj gol nas je još više motivirao i počeli smo biti opasniji prema golu gostiju i u jednoj akciji gostujući golman radi prekršaj nad Juras N.što je bio 11 m u 50 min. i poravnanje rezultata na 1 - 1 a strijelac je bio Taradi M.Do kraja susreta rezultat se nije mijenjao iako se igralo obostrano jako dobro i krajni rezultat je realan po prikazanoj igri obje ekipe.
Strijelci: 0-1   37 min.
             11 m  1-1  50 min.  Taradi M. - nakon prekršaja nad Juras N.
Igrali su: Horvat T. 70 min. - Jančec G. 70 min. - Toplek M. 70 min. - Žinić D. 70 min. - Vrbanec K. 55 min. - Antonović A. 70 min. - Jančec N. 70 min. - Cirkvenčić F. 70 min. - Taradi M.70 min. - Juras N. 56 min. - Kerovec D. 39 min. - Vugrinec N. 36 min. - Drvenkar N. 24 min.
Nedostajali: Gazdek P. - Bartolić M.- Hadeljan L.
TRENINZI: U PALOVCU
10.3.  UTORAK  od 16,30 sati
12.3. ČETVRTAK  od 16,30 sati
13.3. PETAK    od 16,30 sati
11.3. SRIJEDA  LIJEČNIČKI PREGLED OD 15,45 sati u Prelogu
UVJERLJIVA POBJEDA JUNIORA U17
Juniori U17 ove subote odigrali pripremnu utakmicu u Mihovljanu sa ekipom Omladinac / Sloboda i uvjerljivo pobijedili sa visokim rezultatom od 3 - 8.U prvom poluvremenu igralo se ravnopravno na samom terenu , s time što smo mi imali u 4 navrata dobre prilike za postizanje gola,a najveću kada u 30 min. igre ne postižemo gol iz 11 m. domaći golman brani udarac Jančec D.Domaćin u prvom djelu isto ima u 3 navrata dobre udarce ali naš golman dobro brani, tako poluvrijeme završava rezultatom od 0 - 0. Početak drugog poluvremena točnije u 55 min. igre domaćin dolazi u vodstvo od 1 - 0 preciznim udarcem cca 18 m od našeg gola. Nakon primljenog gola počeli smo sa lijepim proigravanjima biti i opasni prema domaćem golu.Već u 61 min. uspijevamo poravnati rezultat na 1 - 1 nakon asistencije Jančec M. gol postiže Hadeljan P. Nakon poravnanja rezultata dolazimo do vodstva od 1 - 2 u 63 min.opet je strijelac Hadeljan P. nakon proigravanja Jančec M. Uz kvalitetnu igru dolazimo do povećanja našeg vodstva od 1 - 3 u 65 min. kada Cirkvenčić N. asistira loptu do Hadeljan P. koji postiže gol. Domaćin u 69 min. ima 11 m nakon prekršaja našeg igrača u 16 m i to je smanjenje rezultata na 2 - 3. U 74 min. postižemo novi gol nakon odigrane lopte Šegović L. do Hadeljan P. koji postiže gol za 2 - 4. Naša efikasnost nastavlja se i dalje jer u 75 min. igre već je 2 - 5 nakon bočnog prodora Jeđud D. proigrava do Hadeljan P. koji realizira novim golom. U 78 min. ista slika predhodne akcije.Jeđud bježi po boku ali ovaj put dodaje loptu do Slaviček F. koji postiže gol za 2 - 6. Domaćin nakon dobrih par proigravanja uspijeva u 80 min. smanjiti naše vodstvo na 3 - 6 . U 83 min. naša ekipa postiže novi gol , nakon proigrane lopte od strane Vugrinec N. gol postiže Jeđud D. za 3 - 7. I u samoj završnici utakmice u 87 min. igre postižemo još jedan gol i to nakon proigravanja od strane Cirkvenčić N. svoj 6 gol na utakmici postiže Hadeljan P.za konačnu visoku pobjedu od 3 - 8 sa svim postignutim golovima u drugom poluvremenu.
Strijelci: Hadeljan P. 6 golova i to u- 61, 63 , 65 , 74 , 75 i 87 min.