13. travnja 2023.

SPORTSKE IGRE MLADIH 2023.

Limači U11 uspješno prezentirali našu Nogometnu školu na Sportskim igrama mladih...

U srijedu 12.04. naši igrači kategorije U11 sudjelovali su na turniru u malom nogometu za kategoriju U11 (2012.i mlađi) u sklopu sportskih igara mladih na stadionu NK Graničar Kotoriba. Turnir se igrao po skupinama, utakmice su trajale dvadeset minuta (2 x 10 min) u sustavu 5 igrača u polju +golman Kvalitetna, jaka skupina sa podjednakim ekipama te vrlo napetim i neizvjesnim utakmicama.

NŠ Prelog 2012 . -  Donje Međimurje 2      8-0

Donje Međimurje 2 -  NŠO Mala Subotica       1-4       ( Dorian Tizaj 2x , Ian Herman 2x )

NŠ Prelog 2012 . -  NK Starigrad              2-1

NŠ Prelog 2012 -  NŠO Mala Subotica         0 -1     ( Ian Herman )

NK Starigrad  -  Donje Međimurje 2         5-0

Unatoč sjajno odigranim utakmicama naši igrači nisu uspjeli proći dalje.

U prvoj utakmici su nesretno primili gol u posljednjim minutama igre. Ostale dvije utakmice su odigrali vrlo kvalitetno i ostvarili dvije pobjede.

Iako su tri momčadi osvojile šest bodova, odlučivala je za prolazak dalje gol razlika.

1. NŠ Prelog 2012 .        10:2     6
  2. NK Starigrad               7:2       6
  3. NŠO Mala Subotica    5:2     6
  4. NŠ Donje Međimurje 2   1:17

Na sportskim igrama su nastupili : Ivan Fran Botić, Ante Čurila, Deni Brodarić, Andrija Lovrenčić, Jakov Držanić, Dorian Tizaj, Ian Herman , Karlo Piknjač , Nino Hajdinjak, Leon Kreslin

Unatoč nesretnom ispadanju i vrlo napornim utakmicama naši dečki su uživali u sportskoj i prijateljskoj atmosferi družeći se sa sportskim prijateljima iz naše ali i susjednih županija.