28. kolovoza 2022.

TRI POBJEDE NA POČETKU NOVE SEZONE

Pobjede svih ekipa koje su nastupale ovoga vikenda za hrabar početak nove sezone.....

U7:
NK Naprijed(Cirkovljan) - NŠ Općine Mala Subotica  0-23 (0-12)
Ovoga su vikenda započele utakmice u ligama mladeži MNS-a. 1.kolom u Cirkovljanu naši su Predpočetnici otvorili sezonu. Igrom, odnosom, zalaganjem a ponajviše rezultatom potpuno su deklasirali domaćina i u 40 minuta igre čak 23 puta zatresli mrežu. Inferirorni domaćini nisu se mogli nositi s našim igračima. Bila je to jednosmjerna utakmica u kojoj su naši igrači bili izuzetno rastrčani i raspoloženi. Visokim pritiskom na zadnju liniju domaćina nisu dozvolili razvoj igre i odmah po osvojenoj lopti vrlo kvalitetno reagirali i stvarali šanse, Većinu tih šansi smo pretvorili u pogodak. Domaći igrači potpuno bezopasni nisu nijednom priprijetili našem golu pa naš golman Tkalec nije imao posla. Ostali svi igrači dobili su svoje minute i pošteno ih i kvalitetno iskoristili. Kapetan momčadi, Ilan Horvat postigao je 10 golova, Vito Mesarić je zabio 4, po dva su gola postigli Viktor Švenda, Tin Horvat, Sandro Cvrtnjak i Rajan Srnec a jednom je precizan bio Luka Krčmar. Čestitke!
Igrali su: David Tkalec, Tin Horvat, Luka Krčmar, Rajan Srnec, Vito Mesarić, Ilan Horvat, Viktor Švenda, Tin Đulaj, Sandro Cvrtnjak i Orin Ciglar. Trener:Tomislav Podgorelec.
Nedostajali: Luka Đunđek, Nik Dominić, Roko Sabol.
LIMAČI U11:
NŠO MALA SUBOTICA-NŠ PETICA 4:0
U nedjelju 28.08. odigrano je 1.kolo nogometnog prvenstva kategorije U11.Naši dečki pobijedili su ekipu NŠ Petice 4:0. U svakom poluvremenu postigli su po dva gola. Vrlo teška utakmica za naše igrače. Gosti koji su bili fizički nadmoćniji igrali su čvrstu obranu i orijentirali se na kontranapade. Tek pred kraj prvog  poluvremena uspijevamo postići prvi pogodak na utakmici. Prvi pogodak je postigao kapetan ekipe  Ante Čurila jakim preciznim udarcem sa vanjske pozicije. Tada je postalo puno lakše jer je ekipa NŠ Petice morala malo više riskirati i igrati otvorenije što je nama otvaralo više prostora u napadu.
Tada su ubrzo naši igrači postigli i drugi pogodak. Nakon lijepo odigrane akcije Nino Hajdinjak upućuje odličan ubačaj sa desne strane a Ian Herman zabija lijepi gol glavom. Prvo poluvrijeme završava rezultatom 2:0 za našu ekipu. U drugom poluvremenu identična igra naše ekipe, igrali su čvrsto te preko krilnih pozicija dolazili u prilike pred protivničkim golom. Nakon nekoliko propuštenih prilika svoj drugi gol na utakmici postiže Ian Herman te nekoliko minuta nakon njega gol postiže i Nino Hajdinjak , lijepim lobom protivničkog golmana koji je bespotrebno izašao van golmanskog prostora što je NIno Hajdinjak odlično primjetio te postigao lijepi pogodak sa 20 metara. To je bio posljednji pogodak na utakmici koja završava pobjedom naše ekipe 4:0.
SASTAV NŠO MALA SUBOTICA

1.Ivan Fran Botić ( VR ) ,  2. Dorian Tizaj,  3. Lukas MIhinjač ,  4. Karlo Horvat,   5. Ivano Horvat   6. Nino Hajdinjak   7. Ante Čurila ( KAP )  8. Ian Herman  9.Luka Hrastić

Još su igrali :  Šimun Baranašić , Matija Kocijan , Emil Markač , Kevin Jurinić

Strijelci  : Ian Herman 2, Ante Čurila 1 i Nino Hajdinjak 1 gol.

PIONIRI U16:

NŠO MALA SUBOTICA-NŠ DINAMO/ZELENKO 2:0

Ove nedjelje započelo je prvenstvo u kategoriji PioniraU16. Na samom startu nove sezone ugostili smo kvalitetnu, fizički jaču i stariju ekipu od naše te smo zabilježili prvu pobjedu u prvenstvu za odličan početak sezone. Već na samom početku susreta točnije u 37. sekundi Horvat D. postiže gol  na asistenciju Zadravec J. i to je 1-0. Taj brzi gol dao nam je još više samopouzdanja u igri , gdje protivničkoj ekipi nismo dozvolili veće opasnosti po naš gol , igrali smo hrabro i bili dosta opasni pred golom gostiju . Igra se svodila između dva kaznena prostora. U takvoj igri mi smo bili bliže postizanju gola , što se i dogodilo u 32.minuta kada gostujući golman nakon našeg udarca odbija loptu i tom prilikom radi prekršaj nad Horvat D. za kazneni udarac. Siguran izvođač bio je Zadravec J. za 2- 0 ,što je bio i rezultat poluvremena. U drugom poluvremenu gosti imaju inicijativu u igri ali mi smo u obrani uspijevali  otkloniti sve probleme iako nas je u nekim momentima i sreća pomazila. U tom djelu igrali smo na kontru u kojoj smo u par navrata mogli bolje reagirati pred golom gostiju. Ekipa se jako fizički istrošila i na kraju uspjela zadržati vodstvo te zasluženo pobijediti vrlu čvrstu , fizički jaču i stariju ekipu od nas. Na kraju sve čestitke svim igračima koji su se sa svojim zalaganjem izborili za ovu pobjedu a navijačima da daju još veću podršku cijeloj ekipi .
Strijelci : 1 - 0    1 min. Horvat D. - asi. Zadravec J.
    11 m   2 - 0   32 min. Zadravec J. - prekršaj nad Horvat D.
Igrali su : Toplek S. - Žvorc N.- Juras M.- Janković L. - Kocijan V. - Bedić D. - Horvat D. - Tomašek M. - Baranašić A. - ZadravecJ. - Piknjać M.