USPJEŠNE GENERALKE PRED POČETAK PRVENSTVA

Niz pripremnih utakmica odigrano je ove subote....

PIONIRI U15

NŠO MALA SUBOTICA - NŠ DINAMO / ZELENKO  8 - 0  ( 4-0 )

Ove subote Pioniri U15 odigrali su pripremnu utakmicu pred početak proljetnog djela prvenstva. Protivnici su nam bili naši pratioci na tablici koji se nalaze na drugom mjestu NŠ Dinamo-Zelenko sa tri boda zaostatka za našom ekipom . Od samog početka susreta  presing igrom došli smo do vodstva već u drugoj min. igre kada Oršuš D. oduzima loptu protivniku i postiže gol za 1 - 0 . Slijedilo je petnaestak minuta ravnopravne igre , da bi naša ekipa povećala vodstvo na 2 - 0 u 20.min. kada Toplek S. centrira a Tomašek M. postiže gol. Do poluvremena naša ekipa ima sve više od igre. U 28.min. sa presingom opet oduzimamo loptu i postižemo novi gol za koji pobrinuo Taradi M. za vodstvo od tri gola razlike.  U 33.min. Mesarić S. proigrava loptu do Horvat P. koji preciznim udarcem postiže gol za 4-0. U drugom poluvremenu imamo još veću inicijativu u igri , stvaramo dobre akcije iz kojih smo postigli još četiri gola. Tako već u 39.min. Taradi M. upošljava loptu do Žinić De. i to je 5 - 0. U 43.min. Oršuš D. odigrava do Cirkvenčić F. i to je 6-0. Slijedi dobra suradnja u 51.min. Cirkvenčić F. i strijelca gola Taradi M. za 7 - 0 . I u samoj završnici utakmice postižemo još i osmi pogodak u 65.min. na asistenciju Taradi M. Zadravec J. postiže gol za konačnih 8 - 0 . Tokom cijelog susreta odigrali smo kvalitetno i disciplinirano , postigli 8 golova , stvorili još par dobrih prilika sa dobrim udarcima , gosti tek u poslijednoj minuti igre imali priliku pred našim golom . U cjelini gledano generalka pred prvenstvo je u potpunosti uspjela.
Strijelci : 1-0    2 min. Oršuš D.
               2-0   20 min. Tomašek M. - asi. Toplek S.
               3-0   28 min. Taradi M.
               4-0   33 min. Horvat P. - asi. Mesarić S.
               5-0   39 min. Žinić De. - asi. Taradi M.
               6-0   43 min. Cirkvenčić F. - asi. Oršuš D.
               7-0   51 min. Taradi M. - asi. Cirkvenčić F.
               8-0   65 min. Zadravec J. - asi. Taradi .
Igrali su: Horvat T. - Žvorc N. - Juras L. - Jančec N. ( 36 min. Cirkvenčić F.) - Toplek S. - Žinić De.- Zadravec J. ( 15 m. Tomašek M.) - Horvat P. ( 30 m. Marušić M. ) - Taradi M. - Oršuš D. ( 55m. Zadravec J. ) - Mesarić S. ( 55 m. Horvat P. )
Trener: Stjepan Makar
MLAĐI PIONIRI U13
NŠO MALA SUBOTICA - NŠ SLOGA (Čakovec)  3-3 (1-2)
U posljednjem susretu pred početak prvenstva, ekipa kategorije U13 snage je odmjerila s ekipom "Sloge" iz Čakovca. Susret je bio izuzetno dinamičan, zanimljiv, visoko kvalitetan i prilično jakog intenziteta. Većim dijelom susreta naša je ekipa dominirala terenom, imali smo više od igre, više udaraca i prilika za pogodak no na kraju susret nismo uspjeli dobiti. Vrlo dobro smo otvorili susret te nakon jednog prekida u 5.minuti poveli pogotkom Leona Jankovića. Gosti uzvraćaju u 12.minuti, nakon što na jedan gostujući ubačaj naš vratar loše reagira i rezultat je 1-1. Iako smo mi ti koji smo bolji, gosti potpuno preokreću suret i nakon jednog prekida iz gužve postižu gol za 1-2. Tim se rezultatom otišlo na odmor. U drugom dijelu i dalje gledamo dominaciju naše ekipe. Rezultat su dobre igre golovi Abela Baranašića u 44.minuti te Luke Hlišća u 50.minuti za naših 3-2. Više nego zasluženo smo došli do vodstva, no nažalost nismo uspjeli sačuvati prednost. Doslovce u zadnjem gostujućem napadu gosti nakon jednog ubačaja glavom postižu izjednačujući pogodak, pogodak za konačnih 3-3. Igrom i pristupom možemo biti zadovoljni, n dojma smo da smo danas zaslužili i više od boda. Idućeg vikenda u prvom kolu nastavka prvenstva gostujemo kod ekipe NK "Varteks".
Igrali su: Rebernik Mateo, Sebastian Vidović, Leon Janković, Maksim Juras, Roko Plantak - David Horvat, Vito Horvat - Domagoj Debelec, Ivano Barić, Luka Hlišć - Abel Baranašić(Karlo Hrastić, Abel Taradi, Pavlo Gazdek, Gabrijel Sovar). Trener:Tomislav Podgorelec.
Nedostajali:Vito Kocijan, David Bedić, Noa Nađ, Noah Gregorinčić, Fran Horvat.

POČETNICI U8

NŠO MALA SUBOTICA - NŠ DINAMO/ZELENKO  5 - 0

U subotu smo odigrali dvije pripremne utakmice sa vršnjacima iz NŠ Zelenko . U prvoj utakmici igrali su većinom mlađi igrači i igrači kategorije U8 koji su kasnije započeli sa trenažnim procesom i igranjem utakmica .Utakmica je planirana s naglaskom na pravilnom taktičkom postavljanju igrača u fazi napada i fazi obrane nogometne igre .S obzirom na 5 postignutih zgoditaka te čvrstom obranom bez primljenog pogotka možemo biti zadovoljni sa prikazanom igrom. sa zalaganjem i taktičkom disciplinom naših nogometaša tijekom cijele utakmice .

Sastav :

1.Karlo Piknjač ( VR ) , 2. Karlo Horvat, 3. Ivano Vitez. 4. Izak Kovačić  5.Luka Hrastić 6.Leon Kreslin 7.Karlo Gavez 8.Karlo Žvorc 9.Lovro Lehkec

Strijelci :  Luka Hrastić

Leon Kreslin

Karlo Žvorc

Karlo Gavez

Lovro Lehkec

NŠO MALA SUBOTICA - NŠ DINAMO/ZELENKO 4 -0

U drugoj je utakmici je također osnovni cilj bio taktičko uigravanje ekipe ali i podizanje kondicijske pripremljenosti naših nogometaša igranjem visokog presinga na polovici protivničke ekipe tijekom cijele utakmice što je trebalo rezultirati bržom igrom sa puno kratkih i točnih dodavanja. Naši nogometaši su to dobro odrađivali jer je protivnička ekipa mogla preko centra, na našu polovicu samo sa dugim loptama, ispucavanjima bez planirane igre. Bilo je puno kvalitetno izrađenih prilika naših nogometaša za postizanje golova ali još nismo dovoljno konkretni odnosno  koncentrirani u fazi napada .Faza obrane zadovoljavajuće ali moramo još brže iznositi loptu  iz faze obrane u fazu napada. Ovaj put bez primljenog pogotka što je napredak u odnosu na utakmicu prošlog vikenda.

Sastav:

1.Karlo Piknjač ( VR ), 2.Leon Kreslin, 3. Dorian Tizaj  4.Ian Herman  5.Nino Hajdinjak 6. Edo Novak 7.David Sečan 8.Lovro Lehkec

Strijelci : Ian Herman -  3

Dorian Tizaj  - 1

TRENER: Neven Kreslin

LIMAČI U11

NŠO MALA SUBOTICA - ŠN NOGOMETAŠ 13  3-0

Igrali :Teo Dominić (V), Bedić Karlo, Križan Sven, Lovrenčić Andrija,Horvat Ivano, Ante Čurila , Brodarić Deni, Ivan Fran Botić( K), Plaftak Marin, Cvrtnjak Lucian, Jakov Držanić, Samuel Žvorc

Strijelci: Brodarić,Cvrtnjak,Bedić

Nedostaju:  Matija Kocijan, Mihinjač Lukas ,Novak Leon, Baranašić Šimun,

Trener: Ružić Petar

Ovu subotu odigrali smo uzvratni prijateljski susret protiv Nogometaš 13 u Podturnu.  Prije svega treba zahvaliti gostima na dolasku unatoč premalom broju igrača, pa smo kao pravi domaćini ustupili dva igrača( u prvome poluvremenu za goste su igrali Ivan Fran i Jakov, a u drugome poluvremenu Ivano i Sven). U ovoj uzvratnoj utakmici igrali smo mnogo bolje nego prije tjedan dana. Obrana je odradila svoj dio posla, pa je samim time bilo i igračima u sredini mnogo lakše igrati prema napadu. Poveli smo veoma rano, već u 3 minuti preko Denija. Imali smo još nekoliko prigoda , no nismo prisebni u završnici. Možda je i sam utjecaj vremena utjecao na malo tromiju igru naših igrača. Lijepo sunčano , ali veoma hladno vrijeme, te po dosta grbavom terenu nismo igrali nogomet bez grešaka, no unatoč tome greške su minimalne u svim segmentima igre. Dečki su pokazali veliku želju za pobjedom, pa su u drugome poluvremenu dodali još malo gasa i to okrunili s dva gola. Lijepu akciju odigrali su Marin i Lucijan. S dva dupla pasa Lucijan dolazi pred golmana te pogađa u sam kut gola. Treći pogodak postiže Karlo iz jedne gužve. Našao se na pravome mjestu te je pospremio odbijanac u gol. Imali smo još nekoliko prigoda za postizanje zgoditka, ali gostujući golman je odlično branio. Na suprotnoj strani i ono malo što je naša obrana propustila, Teo je sigurno pokupio na vratima.