NK VARAŽDIN
8 - 2
IGRALIŠTE NK DINAMO Palovec
LIMAČI U11

U subotu 18.03. naši igrači kategorije U11 gostovali su kod vršnjaka iz prvoligaša NK Varaždin .
U prvom poluvremenu odlična igra naših igrača. Iako su gubili 2:0 nisu se predali već su uspjeli sa dva gola Doriana Tizaj izjednačiti rezultat. Visok ritam igre i velika borbenost i motiviranost naših igrača odlika je prvog poluvremena. Na samom kraju domaćini ipak uspijevaju postići treći pogodak te poluvrijeme završava vodstvom domaćina 3:2. Nažalost u drugom poluvremenu pad koncentracije u fazi obrane te domaćini kažnjavaju gotovo svaku pogrešku u obrani naše ekipe što je i za očekivati jer su naši igrači igrali sa ekipom NK Varaždina koja je organizirana na vrlo viskom selektivnom i organizacijskom nivou .

Trener : Neven Kreslin