25. ožujka 2023., 11:15
NK MLADOST KOMET
0 - 6

U nastavku proljetnog djela prvenstva u Drugoj NL Pioniri  U15 zapad HNS središta sjever naša ekipa gostovala je u Prelogu. Po teškom raskvašenom  terenu od samog početka susreta nametnuli smo agresivnu presing igru u kojoj smo u prvih pet minuta igre imali dvije velike prilike ali u završnom udarcu smo bili nespretni, Ipak takva igra donijela nam je vodstvo od  0-1 u 11.min. igre. Jednostavna akcija pas Debelec D. za  Zadravec J. koji postiže gol. Naša kvalitetna igra i dominacija na samom terenu se nastavlja. Igramo jako dobro, stvaramo dobre akcije ali fali kvalitetniji završni  udarac . Novi  pogodak čekamo do 21.min. kada Tomašek M. upućuje  dubinsku loptu do Zadravec J. koji postiže svoj drugi gol za 0-2. Ovim drugim golom otvorila nam se realizacija pa tako već u 23.min. sada u asistenciji Horvat D. a gol postiže Barić I. za 0-3 . Samo dvije minute kasnije u 25.min. u lijepoj  akciji na pas Debelec D. , gol postiže Horvat D. za 0-4. Do kraja poluvremena u ovoj jednostavnoj igri po teškom terenu stvorili smo još par dobrih gol prilika ali rezultat se nije mijenjao. U nastavku drugog dijela utakmice ista igra iz prvog djela. Naši igrači dominantni i raznovrsni u igri. Igramo jednostavno, upućujemo šest dobrih udaraca cca oko 20 m od gola koji su završili pokraj ili preko gola . Ipak u 43.min. igre na odigranu loptu od Barić I. , Zadravec J. postiže gol za 0-5. Nakon uvjerljivog vodstva vidi se pad u našoj igri.Težak teren iscrpio je igrače tako da domaćin do kraja susreta dolazi do ravnopravnije igre na terenu ali bez neke opasnosti po naš gol. I u takvoj igri opuštenijoj  uspijevamo napraviti jednu kontru kada Žvorc N. brzo iznosi loptu na protivničku polovicu terena , upošljava  Zadravec J. koji postiže  svoj četvrti gol na utakmici u  59.minuti za konačnih 0- 6. za potpuno zasluženu pobjedu . Svim igračima treba čestitati na prikazanoj igri na ovom teškom raskvašenom terenu .
Na današnjoj  utakmici nedostajali su : Hlišć L. ( odustao od igranja ),  Janković L. ( bolestan), Nađ N. ???
Treneri : Stjepan Makar