26. ožujka 2023., 10:30
NŠ DINAMO/ZELENKO
1 - 2
PIONIRI U16

Na otvaranju proljetnog djela prvenstva Pioniri U16 danas su gostovali u Turčišću i odigrali već tradicionalnu tešku i tvrdu utakmicu sa NŠ Dinamo/Zelenko. Od samog početka susreta obje ekipe krenule sa čvrstim startovima na svaku loptu sa donekle ravnopravnim posjedom lopte na terenu. U prvom djelu golova nije bilo iako je svaka ekipa imala po dvije velike prilike. Vidjelo se po igri ekipa da koja postigne prva pogoda bliža će biti pobjedi. U drugom poluvremenu malo smo izrotirali ekipu na terenu. Bili smo opasniji  pred golom domaćina te je kao rezultat takve igre stiglo vodstvo od 0-1 u 44. minuti igre golom povratnika u ekipu ( trenira  zadnja dva tjedna ) Oršuš D. koji se najbolje snalazi u gužvi nakon izvedenog kornera Zadravec J. Nakon našeg vodstva slijedi dosta nervozna igra obiju ekipa pa sudac smiruje "tenzije" sa četiri javne opomene. Radimo izmjene da bi se ekipa smirila na terenu. U nastavku igre napravili smo tri velike prilike pred golom domaćina ali ih nismo realizirali. Ipak pred kraj susreta u 67.minuti u dobroj suradnji Horvat D. proigrava loptu Oršuš D. koji povećava naše vodstvo od 0-2. Kada se mislilo da je tim pogotkom utakmica riješena dogodila nam se nepotrebna pogreška u obrani i domaćin smanjuje naše vodstvo na 1- 2 u 69.minuti. Do kraja utakmice uspjeli smo kontrolirati igru do  i potpuno zasluženo pobijediti. Sve čestitke svim igraćima na zalaganju i borbenoj igri.
Nedostajali : Janković L. - bolestan ,  Nađ N. ???