6 - 0
NŠ DONJE MEĐIMURJE
IGRALIŠTE NK DINAMO Palovec
JUNIORI U19

Ekipa Juniora U19 na otvaranju proljetnog djela prvenstva ugostili u četvrtak u noćnom terminu NŠ Donje Međimurje te su uvjerljivom i dominantnom igrom osigurali pobjedu od 6-0, poluvrijeme 3-0. Od  samog početka susreta uz pomoć vjetra pritisnuli smo protivničku ekipu da se brani. U takvoj igri imali smo par čistih prilika za postizanje pogotka ali to zadnje odigravanje bilo je slabo, odnosno vjetar je nosio loptu. Do pogotka smo čekali sve do 32.minute kada Vugrinec Ni. upućuje udarac koji golman odbija a Oršuš D. posprema loptu u gol za 1-0. Već u slijedećoj 33.minuti Vugrinec No. odlučuje se na udarac cca 25 m od gola te prizemnim udarcem postiže gol za 2-0. Ofanzivnom igrom nastavljamo i dalje, stvaramo prilike iz kojih u 44.minuti dolazimo i do trećeg pogotka kada Oršuš D. proigrava loptu do Vugrinec No. koji  postiže gol za 3-0 i zaključuje poluvrijeme. Treba spomenuti da smo u prvom poluvremenu napravili tri izmjene ( nije igrao samo Šegović L. zbog povrede. ) i to nas je držalo svježima za nastavak utakmice. U nastavku drugog djela igramo protiv vjetra te se baziramo na igri  po podlozi što smo jako dobro odradili. Plod takve igre je povećanje vodstva u 48. minuti postižemo za 4-0 kada Vlašić P. proigrava loptu Oršuš D. koji postiže svoj drugi gol. Gosti u par  navrata rade teže prekršaje te svoju nemoć u igri iskazuju preoštrim startovima i isključenjem igrača u 74.minuti zbog dviju opomena. U 67.minuti dolazimo do novog pogotka kada Vlašić P. odigrava loptu Dodlek K. koji postiže gol za 5-0. Za konačnu visoku pobjedu pogotkom pred kraj susreta pobrinuo se Oršuš D. koji se najbolje snalazi u gužvi i postiže svoj treći gol na utakmici . Na kraju po vjetrovitom vremenu potpuno zaslužena pobjeda naše ekipe. Dečkima treba čestitati na dobroj igri i zasluženoj pobjedi .
Trener :Stjepan  Makar