1. travnja 2023., 10:00
NK TRNAVA Goričan
1 - 4
POČETNICI U8

Nakon prošlotjedne pobjede nad liderom prvenstva, Početnici su u Goričanu nastavili pobjednički niz. Iako teže od očekivanog, zasluženo smo pobijedili i osvojili nova tri boda. Loše smo ušli u utakmicu i dozvolili domaćinima u prvih nekoliko minuta čak tri ubačaja iz kuta i dva slobodna udarca u zoni šuta. Iz jednog takvog smo i primili pogodak za 1-0. Nakon toga se ipak budimo i stvaramo prilike pred domaćim golom. Pogocima Lovra Lehkeca i Ilana Horvata do poluvremena preokrećemo na 1-2 i stavljamo utakmicu pod kontrolu. Domaća je ekipa bila izuzetno borbena, fizički moćna s 2-3 izuzetno raspoložena igrača. No drugi dio mi igramo puno bolje nego prvi i uspijevamo se nametnuti na terenu. Stvarali smo situacije pred domaćim golom i do kraja susreta još dva puta poentirali. Lovro Lehkec postiže iz slobodnog udarca gol za 1-3 a "točku na i" stavlja svojim također drugim golom vrlo raspoloženi Ilan Horvat. Na kraju uvjerljivih i rutinskih 1-4 i bodovi su na našem kontu. Čestitke!
Trener:Tomislav Podgorelec.
Nedostajali:Tin Horvat, Viktor Švenda, David Držanić, Borna Vibović.