1. travnja 2023., 11:00
1 - 1
NK PODRAVINA Ludbreg

U 14. kolu Pioniri U15 na domaćem terenu u Palovcu ugostili su ekipu Podravine koja se trenutno nalazi na drugoj poziciji na tablici. Gosti nešto stariji ( 10 igrača 2008 g. ) od naše ekipe (  koja ima samo 4 igrača 2008 g. ). Od samog početka susreta ekipe su ušle čvrsto u utakmicu. Igra je  bila je dosta rastrgana sa puno pogrešaka kod predaje lopte. Gosti  nešto čvršći u duel igri . Igralo se između dva kaznena prostora stoga ekipe nisu stvorile neke prilike pa tako poluvrijeme završava bez pogodaka 0-0. U drugo poluvrijeme ulazimo malo čvršće u igru. U 39.minuti  na polovici gostiju imamo slobodan udarac iz kosa , loptu odlično prebacuje preko zadnje linije gostiju Žvorc N. , a Zadravec  J. sam izlazi pred golmana i postiže gol za 1-0 . Utakmica postaje sve nervoznija i sa dosta prekršaja. Gosti imaju slobodan udarac u 49.minuti , upućuju čvrsti udarac naš golman kratko odbija a gostujući  igrač posprema u gol za 1-1 . U toj situaciji zaspala je naša uža obrana . Slijede još čvršći startovi sa obije strane koje sudac dopušta. U 58.minuti zbog povrede igru napušta Tomašek M. U 61.minuti prekidamo akciju gostiju i loptu upućujemo prema golu gostiju ,Debelec D. pretrčava igrača i izlazi sam pred golmana gostiju ali udarac je slab samo ravno u golmana. Samo dvije minute kasnije u 63. sada gostujući igrač izlazi sam prema našem golu ali naš golman odlično brani . Na kraju obje ekipe uknjižile su po bod što je po prikazanome i najpravednije. Čestitka ekipi  za borbenosti i zalaganju .