3 - 0
NK SLOGA Čakovec
IGRALIŠTE NK OMLADINAC Strelec/Držimurec
PIONIRI U16

U današnjem 13.kolu prvenstva MNL Pioniri U16 ugostili smo u Držimurec Strelcu NŠ Slogu iz  Čakovca. Na samom početku susreta već u prvoj minuti igre propuštamo veliku priliku  za postizanjem gola. Igrala se 3. minuta kada dolazimo do vodstva od 1-0 kada po boku prodire Bedić D. koji dodaje loptu Tomašek M. koji rutinski postiže gol. Gostujuća ekipa tražila je pas igru po podlozi što je nama odgovaralo jer nije bilo čvrste igre sa jakim duelima. Tako su obije ekipe težile igri u kojoj je naša ekipa bila puno opasnija pred golom gostiju. Stvorili smo par dobrih prilika ali lopta završava u naručju  golmana ili pokraj gola. Za mirniji odlazak na odmor u poluvremenu pobrinuo se Oršuš D. koji oduzima loptu protivniku, zaobilazi golmana i postiže gol za 2-0  u 28.minuti igre. U nastavku drugog poluvremena ista slika prvog djela. Imamo više loptu u nogama, opasniji smo po gol gostiju ali nedostaje završni precizan udarac. Ipak u 49.minuti  uspijevamo postići i treći gol. Kocijan V. proigrava loptu do Zadravec J. koji rutinski pogađa gol za 3-0. Do kraja susreta nije bilo više pogodaka iako smo mogli i morali postići po koji pogodak više . Gosti tokom susreta nisu bili opasni po naš gol. Nakon jučerašnjeg susreta koji je iscrpio igraće danas smo sa puno rotacija u igri napravili dobar rezultat a to je potpuno zaslužena pobjeda za ostanak na visokom trećem mjestu na tablici. Čestitke igračima na odličnoj igri i zalaganju.
Trener : Stjepan  Makar