8. travnja 2023., 10:00
NK RUDAR Mursko Središće
3 - 1

U 15.kolu prvenstva Pioniri U15 gostovali su Peklenici kod NŠ  Rudar. U prvih 20 minuta igre igrali smo jako dobro, na vrijeme smo reagirali na protivničke igrače, imali inicijativu na sredini terena, jedino nam je nedostajao završni dio prema golu domaćina. Prije same utakmice napomenuli smo da ekipa koja će napraviti prva pogrešku u obrani prima gol. To se nama desilo, prvo imamo kontrolu nad loptom, gubimo loptu pred golom domaćina, koji loptu napucava prema našem golu, naš obrambeni igrač slabo reagira i domaćin tu grešku koristi te lagano postiže gol . Od tog trenutka slijedi napucavanje lopte sa obije strane, tako od igre do kraja poluvremena od obje ekipe nema ništa. U nastavku drugog poluvremena rastrgana igra obiju ekipa. Imamo nešto više od igre ali nismo bili preopasni po gol domaćina koji se koncentrira na brze kontre.Takva igra odvijala se sve do 60. minute kada opet domaćin iz brze kontre dolazi do vodstva od 2-0. Samo dvije minute poslije u 62.minuti  uspijevamo  odigrati dobru akciju kada Tomašek M. proigrava do Horvat D. koji postiže gol za 2-1. To nam je bio prvi udarac u okvir gola. Već u slijedećoj 63. minuti Tomašek M. lijepim udarcem pogađa stativu. U tim trenucima uz malo sreće mogli smo poravnati rezultat. Sve karte bacamo u napad da postignemo pogodak ali tu našu igru opet iz izbijene lopte domaćin kažnjava  kontrom i postiže i treći gol za pobjedu od 3-1. Inače u ovoj utakmici radili smo velike pogreške u obrani gdje smo domaćim igračima omogućili da postignu sva tri lagana pogotka za naš zaslužan poraz.