ŽNK NŠ MEĐIMURJE
1 - 3
IGRALIŠTE NK DINAMO Palovec
LIMAČI U11

U ponedjeljak 10.04. igrači kategorije U11 odigrali su prvenstvenu utakmicu nogometne lige Međimurskog nogometnog saveza u Čakovcu sa igračicama ŽNK Međimurje te ostvarili 13 pobjedu u toj ligi. U vrlo čvrstoj utakmici , nakon mnogo nerealiziranih prilika i promašenih prilika uspjeli smo pobIjediti vrlo motivirane nogometašice iz ŽNK Međimurje.
Djevojčice iz ŽNK Međimurja su prve povele nakon pogrešne procjene naše obrane. Ubrzo naš kapetan Ante brzo izjednačuje lijepim pogotkom te vraća ekipu iz šoka nakon primljenog pogotka .
Prvo poluvrijeme završava neodlučenim rezultatom 1:1. Isti igrač kvalitetno asistira Ianu Hermanu koji postiže svoj prvi pogodak na utakmici za vodstvo  2:1. Nekoliko minuta kasnije u dobro odigranoj akciji Ian Herman postiže i svoj drugi pogodak na utakmici te naša ekipa vodi 3:1.
Nakon primljenog trećeg pogotka igračice ŽNK Međimurje posustaju te naši igrači mirno privode utakmicu kraju većinom igrajući pred golom domaćih igračica. Naši su igrači imali inicijativu, dominirali su terenom i u obrani su igrali vrlo koncentrirano i odgovorno te nisu više dozvolili igračicama ŽNK Međimurje da dolaze u prilike.

Trener : Neven Kreslin