6. travnja 2023., 20:00
NŠ MEĐIMUREC/SLOBODA (S)
6 - 0
JUNIORI U19

U 10. kolu prvenstva Juniori U19 gostovali su u Dunjkovcu kod kvalitetne domaće ekipe Međimurec/Sloboda. Od samog početka susreta domaćin nametnuo jednostavnu igru sa brzim protokom lopte te sa puno trke što rezultiralo lijepe akcije. Domaćin dolazi brzo u vodstvo od 1:0 u petoj minuti igre, naša ekipa vrši napad pred golom domaćina koji presjeca loptu te iz brze tranzicije postiže lagani pogodak. Igra se svodi više na našoj polovici ali naša ekipa pružala je dobar otpor domaćinu. Prelazimo više prema naprijed gdje smo u par navrata morali bolje reagirati pred domaćim golom. Domaćin u 38. minuti dolazi do vodstva od 2:0 na  identičan način kao i kod prvog pogotka. U posljednjoj  45.minuti prvoga dijela primamo pogodak za 3:0 iz lijepe akcije domaćina. U toj akciji domaćina dolazi do povrede našeg igrača Gazdek P.(uganuće gležnja), tako da smo cijelo drugo poluvrijeme sa igračem manje jer nas je bilo sveukupno 11 igrača . Domaćinu smo dobro parirali sve do 80. minute kada nam pada snaga i koncentracija u igri što domaća ekipa koristi i u 5 minuta  postiže tri pogotka za konačnih 6:0.