13. travnja 2023., 17:00
4 - 3
NK NAPRIJED Cirkovljan
JUNIORI U19

U današnjoj utakmici  Juniori U19 ugostili su ekipu NŠ Naprijed Iz Cirkovljana. Gosti sa jedva deset igrača no ni mi nismo bili u puno boljem brojčanom pa i zdrastvenom izdanju kakvo bi zadovoljavalo. Napomenimo da obije ekipe nisu imale vratare nego su taj zadatak ovaj puta preuzeli igrači. Gostujuća ekipa bila je u igri čvrsta sa četiri igrača iz seniorske ekipe što se i vidjelo na terenu.  Budući da su nam nedostajali Vlašić P. - povreda , Toplek S. povreda, Oršoš P. ??? dok su još sa povredama igrali  Vugrinec No. , Gazdek P. , Juras No. te na golu  Šegović L Igru smo bazirali na kontre što nam je donijelo vodstvo u 9.minuti kada Juras N. oduzima loptu protivniku i postiže gol za 1-0. U 13.minuti  Juras N. promašuje izglednu šansu na prazan gol protivnika. Gosti igraju povezanije ali mi agresivnom igrom oduzimamo loptu. U 23.minuti Vugrinec No. upošljava Juras No. koji postiže gol za 2-0 . U 31.minuti  Vugrinec No. odlučuje se na udarac cca 40 m od gola i pogađa za 3-0 . Gosti u 34.minuti udarcem iz kosa postižu gol za 3-1. Da bi u 40.minuti gosti postigli i drugi pogodak ovaj puta iz slobodnog udarca. Sam početak drugog poluvremena u 50. minuti gosti poravnavaju  rezultat na 3-3 . Slijedi igra između dva šesnaesterca i čekaju se pogreške u obranama . U takvoj igri ipak dolazimo do četvrtog pogotka kada Dodlek  K.  upućuje udarac koji golman gostiju odbija a Oršuš D. postiže gol za 4-3. Do kraja susreta uspjeli smo zadržati ovaj rezultat i na kraju zasluženo ostvarili pobjedu .
Trener : Stjepan  Makar