NŠ PRELOG
1 - 3
Igralište Sveta Marija
PIONIRI U16

U srijedu Pioniri U16 odigrali su prvenstvenu utakmicu sa NŠ Prelog u Sv. Mariji. Utakmica 17. kola koja se morala igrati 30.4. ali oba dvije ekipe imaju školske izlete. Od početka susreta nametnuli smo kvalitetniju igru na terenu od domaćina koji se orijentira na obranu. U takvoj  napadačkoj igri nedostajala je mirnoća u završnici. Pogodili smo u dva navrata stativu ali pogotka u prvom djelu nema. U drugom poluvremenu još više vršimo pritisak prema domaćem golu ali nikako da postignemo pogodak. Konačno u 48. minuti nakon izvedenog kornera na odbijenu loptu dolazi Žvorc N. i postiže gol za 0-1. I dalje imamo igru kroz koju stvaramo prilike ali danas nikako da se te prilike poentiraju. Tako se igra sve do 67. minute kada konačno dolazimo do vodstva od 0-2. Janković L. dobro upošljava Oršuš D. koji postiže gol . Već u slijedećoj minuti 68. Kocijan V. odlučuje se na udarac cca 20 m i pogađa za 0-3. I na kraju susreta domaćin ima kazneni udarac kojeg nepotrebno radimo u kaznenom prostoru te iz svog prvog udarca prema našem golu domaći igrači dolaze do pogotka za 1-3 u 70.minuti . Na današnjoj utakmici zadatak je bio prije svega dobiti ovu utakmicu što je ekipa i napravila na čemu im treba čestitati.
Na današnjem susretu nedostajali su : Cirkvenčić V.  - Bedić D. te Nađ N. ???