6 - 2
NŠ MEĐIMUREC/SLOBODA (S)
IGRALIŠTE NK DINAMO Palovec
PIONIRI U15

U današnjem 16.kolu prvenstva Pioniri U15 ugostili su NŠ Međimurec Sloboda i ostvarili pobjedu od 6-2. Gostujuća  momčad bolje je otvorila utakmicu, bili su agresivniji  i kvalitetniji na terenu u prvih 15 minuta igre. U takvoj igri dolaze u vodstvo od 0-1 u 9.minuti igre kada brzom kontrom po boku dolaze do pogotka. Imali su gosti još jednu dobru priliku ali ovaj  puta nisu bili precizni u završnom udarcu. Nakon toga se naša ekipa budi u igri, počinjemo igrati čvršće i organiziranije te opasnije prema golu gostiju. Rezultat takve igre je  poravnanja rezultata na 1-1 u 29. minuti kada jedna visoko napucana lopta pogađa gostujućeg igrača u ruku i to je kazneni udarac kojeg precizno izvodi Žvorc N. Taj gol nas još više diže u igri pa već u 32.minuti preokrećemo rezultat u svoju korist kada Zadravec J. prizemnim udarcem iz kosa postiže gol za 2-1. Nakon ovakve agresivne igre dolazimo do novog pogotka nakon lijepog proigravanje povratnika u ekipu Piknjać M. do Zadravec J. koji preciznim udarcem postiže gol za 3-1 u 34.minuti igre. U tom periodu igre  u samo šest minuta postigli smo tri pogotka. U drugom poluvremenu nastavili smo sa kvalitetnom igrom, bilo je lijepih proigravanja iz kojih smo u razmaku u četiri minute igre postigli još tri pogotka. Najprije u 44.minuti u gostujućem kaznenom prostoru prekršajem je zaustavljen Piknjać M. a siguran izvođač kaznenog udarca je Žvorc N. za 4-1 . Već u 46. minuti Kocijan V. upućuje udarac cca 40 m od gola gostiju i pogađa za 5-1 . Ta raznovrsnost u našoj igri nagrađena je lijepom akcijom i prodorom Zadravec J. koji odigrava povratnu loptu do Horvat D. koji postiže gol za 6-1 u 48.minuti. Gosti dolaze u 53.minuti do kornera iz kojeg postižu gol za 6-2 . Do kraja susreta rezultat se više ne mijenja tako ovu utakmicu završavamo zasluženom  pobjedom . Sve čestitke igračima na prikazanoj igri .
Trener : Stjepan Makar