25. travnja 2023., 19:00
NŠ DINAMO/ZELENKO
1 - 5
Igralište Domašinec

U utorak  25.4.2023  Pioniri U15 odigrali su prvenstvenu utakmicu u Domašincu i u uvjerlivoj igri pobijedili sa 1- 5. Od samog početka susreta naša ekipa ušla je u utakmicu odlučno i čvrsto na svaku loptu. Iako smo igrali protiv vjetra, napravili smo veliki pritisak na gol domaćina. Već u 4. minuti dolazimo do vodstva od 0-1 kada Žvorc N. sa loptom pretrčava 70 m po boku i postiže gol. Takva igra sa visokim presingom donijela nam je u 13. minuti povećanja vodstva na 0-2 kada Piknjać M. proigrava loptu do Zadravec J. koji postiže gol . U 19.minuti Zadravec J. izvodi korner a najbolje pred golom se snalazi Žvorc N. koji lagano posprema loptu u gol za 0-3 . Domaćin rijetko prelazi na našu polovicu terena i kada se to desi to je samo sa ispucanim loptama. Jednu napucanu loptu Juras M. prima i odigrava prema našem golu i golmanu Kocijan V. koji je branio na ovoj utakmici i lopta završava u golu. Ovim autogolom domaćin smanjuje u 25. minuti na 1-3. Pred sam kraj poluvremena u 33.minuti sada u asistenciji Zadravec J. gol postiže Piknjać M. za 1-4. U prvom poluvremenu  uz  četiri postignuta gola propustili smo realizirati barem još toliko izrazitih prilika. U drugom poluvremenu ista priča iz prvog djela. Sada naša ekipa ima pomoć vjetra te stvaramo prilike ali završnica nam je slaba. Ipak u 63.minuti postižemo gol u akciji  Tomašek M. i Zadravec J. koji posprema loptu u mrežu za 1-5 što je bio i konačan rezultat u dobroj igri cijele naše ekipe za zasluženu pobjedu koja je mogla biti  izražena  i većim rezultatom.
Trener : Stjepan  Makar