1 - 1
NŠ PRELOG
IGRALIŠTE NK DINAMO Palovec
JUNIORI U19

U četvrtak  27.4.2023 Juniori U19 u noćnom terminu odigrali su utakmicu sa ekipom Preloga . Gosti na ovu utakmicu došli sa 9 igrača s time da se im je jedan igrač povrijedio nakon nepunih 15 minuta igre. Tako su  do kraja susreta igrali sa 8 igrača . Od početka susreta gosti igraju organiziranu obranu a naša ekipa ima napad za napadom. U takvoj igri propustili smo par čistih prilika za postizanje pogotka. Poluvrijeme završava bez pogodaka . U drugi dio gosti igraju nešto hrabrije prema naprijed te iz jedne brze kontre dolaze do vodstva u 52.minuti za 0-1. Naša igra  svodila se na sporo odigravanje lopte i previše napucanih lopti prema naprijed tako da gosti uspijevaju zaustavljati te slabašne napade. Ipak uspjeli smo poravnati rezultat na 1-1 u 70.minuti na asistenciju Blažona J. , gol postiže Oršuš D. Do kraja susreta nismo uspjeli postići pogodak iako smo imali u  par navrata čiste situacije ali bez dobrog završnog udaraca. Utakmica završava sa 1-1 što je možda i najrealnije. Gosti su se odlično postavili u tranziciju obrane dok pak naša ekipa nikako da realizira prilike koje smo napravili.
Trener : Stjepan Makar