2. svibnja 2023., 18:30
0 - 2
NK POLET SVETI MARTIN

U utorak 2.5.2023. Pioniri U15 ugostili su NŠ Polet iz Svetog Martina u 18. kolu prvenstva. Od samog početka susreta vidjelo se da će to biti jako tvrda utakmica. Obije ekipe ušle su u utakmicu motivirano, borbeno i agresivno na svaku loptu . U prvom poluvremenu igra se odvijala između dva kaznena prostora u kojoj nije bilo stvoreno prilika obije ekipe za postizanje pogotka. U drugom poluvremenu gosti ulaze u igru još agresivnije, imaju inicijativu u igri te smo bili prisiljeni na obranu i pokušati kontranapadima iznenaditi gostujuću ekipu. U našoj ekipi dolazi do iscrpljenosti, gosti koji su imali širu klupu dolaze do bolje igre kroz veću rotaciju. Našom pogreškom gosti dolaze do vodstva od 0-1 u 44.minuti. Nastavljaju pritiskom na naš gol što im donosi povećanje rezultata na 0-2 u 52 .minuti kada nam pada koncentracija u igri. Slijedile su izmjene kod gostiju tako da do kraja susreta igralo se nešto ravnopravnije na terenu . Na kraju gosti zasluženo dolaze do pobjede. Budući da imamo na raspolaganju samo trinaest igrača, od toga u igru nisu ušli Kocijan Vito i Nađ Noa zbog povrede, slijedila i povreda Zadravec Jakova koji je morao izaći iz igre te Horvat  Davida koji je "morao" igrati povrijeđen. Naši igraći dali su  maksimum od sebe.  Sve čestitke igračima na zalaganju protiv kvalitetne (starije po godištu) ekipe gostiju. U ovoj agresivnoj igri dodijeljeno je pet opomena našoj ekipi dvije i gostima tri .