3. svibnja 2023., 20:00
NŠ PETICA
2 - 2
JUNIORI U19

U srijedu 3.5.2023. Juniori U19 odigrali su posljednje kolo prvenstva u Gornjem Mihaljevcu kod ekipe NŠ Petice. Domaća ekipa koja je u borbi za osvajanje prvenstva ušla je u vrlo motivirana da utakmicu riješe što prije u svoju korist. No naša ekipa se dobro postavila te je sa brzim izlascima prema naprijed stvarala neprilike domaćinu. Situacija u 21. minuti nakon loše povratne lopte domaćeg igrača prema svom golmanu koju odlično  prati Juras N. te oduzima loptu i golmanu ne preostaje ništa nego prekršajem zaustavlja Jurasa i to je kazneni udarac kojeg  Blažona Josip sigurno realizira za 0-1. Igrala se 43.minuta kada  Juras Noa ide sam prema golu domaćina ali umjesto asistencije prema potpuno samom Oršuš Davidu sam završava akciju udarcem ravno u golmana i velika prilika je otišla u nepovrat. Poluvrijeme završava sa našim minimalnim vodstvom od 0-1. U drugo poluvrijeme domaćin ulazi da što prije poravna rezultat. Situacija pred našim golom u 53. koju slabi sudac ( griješio na obije strane ) dosuđuje kazneni nepostojeći udarac kojeg domaćini  ne realiziraju. Ipak domaćin dolazi do poravnanja rezultata na 1-1  u  57. minuti , kada na jednu ubačenu loptu iz kosa natrčava naš igrač Oršoš Patricio i loptu šalje u malu mrežicu . Domaćin  radi još veći pritisak prema našem golu ali naša ekipa igra jako dobru  obranu iz koje idemo u  brze  kontre. Ipak u 75. minuti domaćin koristi jedno nesmotrenost u našoj obrani i postiže gol za 2-1 . Taj primljeni gol nas podiže u igri tako da već u  77.minuti imamo korner iz kojeg Vlašić Petar poravnava rezultat na 2-2. Domaćin postaje sve nervozniji u igri te se dešava situacija da nakon jednog prekršaja našeg igrača nad domaćim igračem kojeg sudac sudi za domaćina ali nakon toga domaći igrač bez lopte udara našeg igrača i dobiva crveni karton. Do kraja susreta mogli smo postići i treći gol ali smo u završnici  bili nespretni tako utakmica završava sa rezultatom 2-2. Treba napomenuti da na našem golu je bio igrač Šegović Luka jer golman Toplek Stjepan nije došao. U  proljetnom djelu odigrali smo 6 utakmica, ostvarili smo 2 pobjede, 2 utakmice odigrali smo neriješeno i 2 puta izgubili te smo sezonu na 5. mjestu od 7 ekipa .
Nedostajali : Toplek S. - Kerovec D. -Vugrinec No. - Vrbanec K. - Juras L.
Trener : Stjepan  Makar