6. svibnja 2023., 12:00
NK VARTEKS Varaždin
2 - 1
Igralište Hrašćica

U subotu 06.05. odigrana je utakmica Druge lige Središte sjever za mladež kategorije U13 na igralištu NŠ Varteks u Hrašćici. Iako je naša ekipa ostvarila uvjerljivu pobjedu nad vršnjacima iz NŠ Varteks u jesenskom dijelu prvenstva ovaj put nisu uspjeli postići pozitivan rezultat iako su vrlo rano poveli pogotkom Sebastijana Vidović. Utakmicu su odlučile dvije početničke pogreške u obrambenom dijelu igre kada su domaćini u prvoj polovici prvog dijela utakmice u vrlo kratkom periodu od nekoliko minuta uspjeli postići dva pogotka. Našim igračima je dugo trebalo da se " oporave" od šoka te da počnu tečnije i kontrolirano igrati. Domaćini su nakon takvog brzog preokreta dobili na samopouzdanju te se orijentirali na gustu i čvrstu obranu sa kontranapadima. Naša ekipa je imala nekoliko stopostotnih prilika koje nisu iskoristili Vidović,Sovar ,Plantak i Bedić. Nažalost baš ništa nije išlo po planu našim igračima. Bilo je previše nervoze, pogrešaka ali i neodlučnosti u završnim akcijama i duelima iako su naši igrači veoma jako željeli ostvariti pozitivan rezultat. Od polovice prvog dijela poluvremena rezultat utakmice se nije mijenjao te na kraju domaćini ostvaruju pobjedu rezultatom 2:1 .
Trener: Neven Kreslin