3 - 2
NŠ SVETI JURAJ NA BREGU
IGRALIŠTE NK SPARTAK Mala Subotica
PIONIRI U16

U današnjem 18. kolu prvenstva ugostili smo NŠ Sv. Juraj na bregu. Derbi utakmica ekipa koje se nalaze u gornjem djelu prvenstvene tablice. Gostujuća ekipa nešto fizički jača i po godištu starija ušla je u utakmicu nekako odlučnije sa kvalitetnijom i povezanijom igrom posebno u veznom redu Naša ekipa prisiljena na defanzivniju igru sa pokušajima odigravanja brze kontre. Takvom igrom u 21.minuti dolazimo do vodstva od 1-0 , kada Juras M. oduzima loptu te proigrava do Oršuš Davida koji loptu posprema u gol. Gosti ne odustaju od svoje igre i u 27. minuti poravnavaju rezultat na 1-1 probojem po boku gdje naš igrač slabo reagira u obrani što gosti kažnjavaju. Samo tri minute poslije gosti dolaze do preokreta rezultata i vodstva od 1-2 u 30.minuti kada kroz sredinu odigravaju i postižu laki gol. U nastavak susreta u drugo poluvrijeme ulazimo sa nekim izmjenama igrača po pozicijama što nam je donijelo opasniju igru prema naprijed i više kontrole nad loptom u veznom redu.  Igrala se 47. minuta kada sjajnim udarcem  iz kosa Zadravec Jakov  pogađa suprotni kut gola gostiju za poravnanje rezultata na 2-2.  Već u slijedećoj 48. minuti  Gazdek P. oduzima  loptu gostima obrani gostiju i postiže gol za novi preokret rezultata u našu korist od 3-2 . Iako je do kraja susreta bilo još dosta vremena igra sa obije strane počela je biti sve nervoznija, sa preoštrim startovima. Igralo se čvrsto na svaku loptu sa obije strane ali rezultat se nije mijenjao. Na kraju svakoj ekipi pripalo je po poluvrijeme dok je naša ekipa za ovu hrabru igru  na kraju nagrađena pobjedom. Sve čestitke igračima na trudu i zalaganju .
U današnjoj utakmici nedostajali su : Juras L., te povrijeđeni Kocijan V. i Nađ N.
Trener : Stjepan  Makar