18. svibnja 2023., 18:30
NK GRANIČAR Kotoriba
1 - 1
Igralište Kotoriba

U  Četvrtak 18.5.2023.  Pioniri U15 u 21. kolu  gostovali kod Graničara u Kotoribi. U samu utakmicu ušli smo dobro, igrali smo povezano ,imali inicijativu preko koje smo prijetili domaćoj ekipi ali igrali smo do šesnaesterca bez kvalitetnog završnog udarca. Domaćin je u takvoj igri bio prisiljen braniti se te igrati na kontru. Iz jedne kontre u 15.minuti došli su do pogotka i vodstva od 1-0 nakon naše slabe igre u obrani. Nakon primljenog gola počeli smo napucavati loptu , što je domaćinu odgovaralo. Domaća ekipa prvo poluvrijeme dobiva sa 1-0. Na poluvremenu radimo promjene igrača i pozicije u igri što nam donosi kontrolu u igri ,napadačku i odlučniju  igru. Ubrzo u nastavku već u 42. minuti poravnavamo rezultat na 1-1 kada Horvat D. proigrava Tomašek M.  koji postiže gol. Domaćin je prisiljen na obranu te kroz par kontri nam radi problem u našoj obrani koje smo blokirali ili je naš golman obranio. Uz postignut pogodak propustili smo u drugom djelu pet čistih gol prilika tako da na kraju možemo žaliti za propuštenim prilikama.  Na kraju ovaj susret završava bez pobjednika 1-1.
Trener : Stjepan  Makar