3 - 0
NŠ ŠENKOVEC/MAČKOVEC
IGRALIŠTE NK SPARTAK Mala Subotica
PIONIRI U16

U nedjelju  21.5.2023. Pioniri U16 u 20. kolu prvenstva ugostili su NŠ Šenkovec - Maćkovec. Utakmicu smo otvorili jako dobro te smo već nakon četrdesetak sekundi igre poveli  pogodkom Zadravec J. na asistenciju Tomašek M.sa 1-0. Do desete minute igre imali smo još četiri velike prilike za riješiti utakmicu ali bez realizacije istih. Nakon tih promašaja u našoj igri dolazi do pada koncentracije u organizaciji igre. Počinjemo igrati komplicirano. ne krečemo se dovoljno i ne igramo čvrsto stoga gosti dobivaju duel igru no bez opasnosti po naš gol. Pred kraj prvog  poluvremena  imali smo četiri dobre prilike iz slobodnih  udaraca cca 18 m od gola ali smo uvijek  pogodili živi zid. U nastavku  drugog poluvremena opet krečemo da što prije postignemo gol ali iz čistih prilika ili promašujemo ili odlično brani gostujući golman. Gosti su na utakmici imali jednu priliku nakon kornera kada naš golman brani na gol crti. Naša napadačka igra i upornost  ipak nam je donjela pogodak u 62. minuti kada Piknjać M. proigrava loptu do Kocijan V. koji pogađa gol za 2-0 . Samo dvije minute kasnije u 64. minuti na asistenciju Zadravec J. , Kocijan V. postigao svoj drugi pogodak za 3-0 što je na kraju bio i konačan rezultat. Na današnjoj utakmici uz tri postignuta pogodka stvorili smo još desetak prigoda ali bez uspješne završnice. Svim igračima čestitka na upornosti i zasluženoj pobjedi.
Trener: Makar Stjepan