2 - 2
NŠ PUŠĆINE/STRAHONINEC/SAVSKA VES
IGRALIŠTE NK OMLADINAC Strelec/Držimurec
LIMAČI U11

U nedjelju 22.05. odigrana je utakmica lige međimurskog nogometnog saveza  za kategoriju U11 na igralištu NK Omladinac Držimurec / Strelec  sa ekipom NŠ Pušćine / Strahoninec. Odlična i vrlo neizvjesna utakmica sa mnogo prilika za obje ekipe. Čvrsto i borbeno se igralo na sredini terena. Naša ekipa je bila konkretnija te kvalitetnija u završnici igre i stekla prednost od 2:0 .
Golove su postigli Jakov Držanić i Ivano Horvat. Možemo biti vrlo zadovoljni prikazanom igrom naše ekipe u prvom poluvremenu. Naši igrači su bili taktički vrlo disciplinirani i odgovorni te izuzetno motivirani. U drugom poluvremenu vrlo otvorena, napadačka igra obje ekipe . Gosti brzo smanjuju rezultatsku razliku na 2:1 te se još više otvaraju i sve snage usmjeravaju na postizanja drugog pogotka. U takvim uvjetima igre naša ekipa je imala prilike osigurati pobjedu postizanjem trećeg pogotka za što smo imali izvrsne prilike i mogućnost ali nažalost naši igrači nisu uspjeli u tome. Nije bilo dovoljno mirnoće, smirenosti u ključnim trenucima što je ipak vrlo bitan segment nogometnog sazrijevanja i razvoja kvalitete. Gosti ipak na kraju postižu svoj drugi izjednačujući pogodak i utakmica završava neodlučeno 2:2 .

Trener : Neven Kreslin