NŠ MEĐIMUREC/SLOBODA (S)
3 - 7
IGRALIŠTE NK SLAKOVEC
PREDPOČETNICI U7

U prenapučenom rasporedu prvenstva Predpočetnika, naša je momčad u utorak, na Dan državnosti, odigrala prvenstveni susret u Slakovcu i na krilima Ilana Horvata svladala domaći sastav rezultatom 3-7. Uspavano i mlitavo smo ušli u susret i time sebi stvorili probleme do kojih realno nije trebalo doći. Domaća je momčad igru bazirala na ispucavanjima njihovog golmana na isturenog napadača, a naša uža obrana i vratar Tkalec u nekoliko su navrata svojim zakašnjelim reakcijama bili na mukama. Dva put je domaći napadač uspio iskoristiti svoje prilike i primili smo dva gola. Srećom po nas, Ilan Horvat je bio raspoložen i imao je jednu od onih "svojih" utakmica te je do poluvremena zabio tri gola, a u nastavku još tri pa je utakmica uvedena u "mirne vode". Osim Ilanovih 6 golova, vidjeli smo i jedan gol u režiji Luke Krčmara. Do kraja nas prvenstva čekaju još tri zahtjevne utakmice, no prije toga putujemo za vikend na turnir u Kidričevo.
Trener:Tomislav Podgorelec.
Nedostajali:Rajan Srnec, Stjepan Škvorc.