2 - 1
NŠ PETICA
IGRALIŠTE NK SPARTAK Mala Subotica
PIONIRI U16

U 22. kolu prvenstva Pioniri U16 odigrali su derbi kola koji je odlučivao koja će ekipa biti na kraju prvenstva treća na tablici. Početni dio susreta pripao je našoj ekipi koja je stvorila par dobrih akcija i udaraca prema golu. Takva igra isplatila se u 5. minuti kada dolazimo do vodstva od  1-0 nakon ubačaja Tomašek Marka pogodak postiže Oršuš David. Nastavljamo sa napadačkom igrom sa dosta završnih udaraca prema golu ali bez preciznosti.  Gosti su orijentirani na kontru sa dva jako dobra napadača koji nam rade problema u obrani. Već u 9. minuti takva igra im se isplatila te dolaze do poravnanja rezultata na 1-1. Gosti nešto čvršći u duel igri. Stvaraju se prilike i poluprilike pred oba gola ali bez konkretne završnice sve do 32.minute kada je Zadravec Jakov nakon prekršaja nad Žvorc Noa preciznim udarcem pogađa gol iz slobodnog udarca za ponovno naše vodstvo od 2-1. U drugom poluvremenu obje ekipe igraju još čvršće sa  par dobrih udaraca koji su završili pokraj ili preko gola ili su golmani odradili dobre obrane. U drugom djelu bez golova iako je bilo prilika sa obije strane. Na kraju potpuno zaslužena pobjeda naše ekipe koja je bila nešto mlađa i fizički slabija od gostujuće ekipe. Ovom pobjedom osigurano je treće mjesto tri kola prije kraja prvenstva. Treba napomenuti da je u ovom proljetnom djelu naša ekipa do sada je odigrala 7 utakmica od kojih je zabilježila 6 pobjeda i jednu odigrala neriješeno. U današnjoj  utakmici nedostajali su : Kocijan V. - Barić I. - Obadić D. - Nađ N.