NK TRNAVA Goričan
4 - 0
Igralište Donji Kraljevec
PIONIRI U16

U zaostaloj  utakmici 21. kola prvenstva gostovali smo kod prvaka lige Trnave iz Goričana . Utakmica je odigrana u Petak 9.6.2023. u D. Kraljevcu. Utakmicu smo odigrali u nekompletnom sastavu jer su nedostajali  su kapetan Juras Luka, Kocijan Vito , Nađ Noa i u 10. minuti zbog povrede iz igre izlazi Zadravec Jakov. U utakmicu ušli smo hrabro, agresivno što nam je donijelo u prvih 10 minuta igre tri velike prilike za postizanje pogodaka. Pogodili smo stativu i prečku.  Kvalitetno se krećemo, zatvaramo na vrijeme protivničke igrače stoga imamo više od igre, opasni smo po gol  domaćina ali nedostaje nam preciznost završnog udarca. Domaćin u prvom poluvremenu pokušava nešto napraviti iz kontri ali smo na vrijeme dobro reagirali. Tako prvo poluvreme završava bez pogodaka iako smo dojma da smo morali imati barem minimalno vodstvo. U drugom poluvremenu u prvih devet minuta  kontroliramo igru. Slijedi korner za domaćina iz kojeg postižu gol za 1-0 u 44.min. U našoj igri slijedi pad koncentracije, fizički smo se istrošili pa tako ubrzo u 48.min. primamo i drugi pogodak za 2-0. Domaćin je našu zbunjenost u igri kaznio sa još dva brza pogotka i to u 50.min. 3-0 i u 56.min. 4-0. Do kraja susreta rezultat se više nije mijenjao tako domaćin dobiva ovu utakmicu sa rezultatom koji je po prikazanome na terenu previsok. Ovo nam je prvi poraz u proljetnom djelu prvenstva .
Trener : Stjepan  Makar