NK NAPRIJED Cirkovljan
0 - 8
Igralište NK Naprijed Cirkovljan
PIONIRI U16

Ove nedjelje 11.6.2023. Pioniri U16 odigrali su zaostalu utakmicu 15.kola u Cirkovljanu sa domaćim Naprijedom . U uvjerljivoj igri na teškom terenu prekrivenim vodom bolje smo se snalazili. Već u 2. minuti dolazimo do vodstva od 0-1 u suradnji Tomašek Marka pogodak postiže Horvat David. Nakon par promašenih prilika ipak dolazimo do novog pogotka u 12.minuti Juras Maksim odigrava loptu do Zadravec Jakova koji postiže pogodak za 0-2. Nakon vodstva slijedi i dalje naš pritisak prema golu domaćina ali nikako da postignemo treći pogodak tako da poluvrijeme završava samo sa 0-2. U drugom poluvremenu postižemo još šest pogodaka i to u razmaku od 17 minuta. Najprije u 42. minuti na 0-3  pogodak postiže Piknjać Martin na asistenciju Juras Maksima. U 44. minuti pogodak postiže udarcem cca 25 m od gola Zadravec Jakov za 0-4.  Slijedi novi pogodak u 46. minuti ,Debelec Domagoj proigrava loptu Juras Maksimu koji postiže pogodak za 0-5.  Debelec Domagoj je opet asistent u 51. minuti kada pogodak postiže Horvat David za 0-6.  U 57. minuti Žvorc Noa prodire po boku i odigrava loptu do Piknjać Martina koji realizira za 0-7. Samo dvije minute poslije u 59. minuti Juras Luka odigrava loptu do Piknjać Martina  koji postiže svoj treći pogodak za konačnu pobjedu od 0-8. Uz osam postignutih pogodaka mogli smo postići i po koji pogodak više jer prilika je bilo. Na kraju sezonu završavamo na odličnom trećem mjestu. U proljetnom djelu odigrali smo 10 utakmica, od toga 8 pobjeda uz 1  remi te 1 poraz, 27 postignutih i 11 primljena pogotka za 25 bodova . Sve ukupno u sezoni 2022/23  odigrali smo 20 utakmica od kojih smo zabilježili 13 pobjeda 3 remija te 4 poraza. Postigli smo 49 a primili 30 pogodaka uz 42  osvojena boda. Sve čestitke svim igračima na ovom odličnom  rezultatu.
Trener : Stjepan  Makar