NK TRNAVA Goričan
6 - 6
Igralište Donji Kraljevec
LIMAČI U11

U četvrtak 22.06. u 19,00 sati odigrana je posljednja utakmica lige U11 međimurskog nogometnog saveza. Naši nogometaši kategorije U11 gostovali su u Goričanu kod NŠ Trnave. Iako je naša ekipa stigla na utakmicu desetkovana izostancima većine igrača naši dečki su igrali vrlo ozbiljno, motivirano i borbeno od prve do posljednje minute. Utakmice je od samog početka bila vrlo napeta i neizvjesna sa puno golova. Iako je bilo vrlo vruće i sparno vrijeme, teško za igrati obje ekipe su težile nadigravanju te su igrale vrlo otvoreno. Domaćinima bi pobjeda omogućila pomak na prvenstvenoj tablici sa 9. na 6.mjesto stoga su bili vrlo motivirani, naročito iz razloga jer su igrali protiv ekipe koja je bila desetkovana, bez zamjena i sa igraćem manje cijelu utakmicu. Iako je naša ekipa osigurala odlično 3. mjesto dva kola prije kraja prvenstva te bez obzira na tu činjenicu u ovoj posljednjoj utakmici naši dečki su igrali odlično, taktički pametno i disciplinirano. U prvom poluvremenu prvi smo postigli pogodak te poveli 1-0. Do kraja poluvremena rezultat se nekoliko put mijenjao .Domaćini su izjednačili na 1-1 , pa poveli 2-1. Naši igrači uspijevaju izjednačiti na 2-2 do kraja prvog poluvremena. U drugom poluvremenu je bilo teže, velika sparina i vrućina su prilično otežavale uvjete igračima. Domaćini u vrlo kratkom periodu postižu dva pogotka te odlaze na rezultatsku prednost od 4-2 .Tada su već pomalo počeli slaviti te su ležernijim pristupom utakmici i povećanim brojem izmjena vrlo brzo izgubili prednost te 5 minuta prije kraja utakmice naši dečki izjednačuju rezultat na 4-4. U posljednjih pet minuta utakmice prava drama ,rezultat se često mijenjao. Iako su naši igrači jedva stajali na nogama uspjeli su postići pogodak za naše vodstvo od  5-4 ali da bi domaćini opet sa dva pogotka vodili 6-5 te na kraju u posljednjoj minuti utakmice postižemo posljednji izjednačujući pogodak te utakmica završava neodlučenim ali realnim rezultatom 6-6 .
Ovo je bila 48. po redu odigrana utakmica natjecateljske sezone naših igrača kategorije U11 u oba sustava natjecanja. U ligi međimurskog nogometnog saveza ostvarili su 18 pobjeda, 3 neodlučena ishoda te sa 5 izgubljenih utakmica i osvojenih 57 bodova ostvarili odlično treće mjesto. U 2.NL sjever su ostvarili 3 pobjede, dva neodlučena te 17 utakmica izgubili te smo osvojili 11.mjesto.

Trener : Neven Kreslin , prof.