4 - 0
NŠ STRAHONINEC-PUŠĆINE-SAVSKA VES
IGRALIŠTE NK DINAMO Palovec
PIONIRI U15

U otvaranju nove sezone 23/24  Pioniri U15 ugostili su NŠ Strahoninec/Pušćine/Savska Ves i  u uvjerljivoj igri pobijedili sa 4-0 (poluvrijeme  3-0). Od samog početka susreta nametnuli smo kvalitetnu jednostavnu igru iz koje proizlaze poluprilike i prilike za postizanje pogodaka. Tako u 3. minuti igre Zadravec Jakov u solo izvedbi izlazi sam pred golmana ali lopta ide pokraj stative. Redaju se akcije igramo dobro ali do pogotka čekamo do 12. minute kada Zadravec Jakov proigrava loptu Horvat  Davidu koji udarcem sa šesnaest metara postiže pogodak za 1-0. U prvom poluvremenu potpuna dominacija naše ekipe na terenu stvaraju se prilike ali nedostaje taj završni dio. Do povećanja našeg vodstva čekamo do 23. minute kada u završnoj akciji Vidović Sebastijan asistira loptu Piknjać Martinu i to je 2-0. Gosti  našom kvalitetnom igrom nisu ništa više mogli do obrane i samo obrane bez nekakvog opasnijeg izlaza prema našem golu. Da ne bi poluvrijeme završilo sa našim vodstvom od 2-0 pobrinuo se danas raspoloženi za igru  Zadravec Jakov udarcem cca 20 metara i postiže  pogodak  za 3-0. Uz ta tri postignuta pogotka imali smo još pravih prilika za postići po koji pogodak. Početkom drugog poluvremena dolazimo do povećanja našeg vodstva u akciji u kojoj u završnici Vidović Sebastijan  proigrava loptu Piknjać Martinu koji pogađa za 40-  u 39. minuti. Polovicom drugog poluvremena u našoj igri dolazi do malog umora i pada koncentracije tako da i gosti dolaze do daha i pokušaju nešto igrati. Do kraja susreta imali smo još prilika za postizanje pogotka a najveću propušta Piknjać Martin u 59.minuti kada izlazi sam pred golmana ali njegov udarac završava pokraj stative. Za početak nove sezone igrači su prezentirali dobru, organiziranu nadasve kvalitetnu igru iz koje su postignuti pogodci te je stvoreno puno prilika za postizanje još po kojeg pogotka. Čestitke igraćima na prikazanoj igri te zasluženoj pobjedi.
Nedostajali : Tomašek Marko - povreda , - Sovar Gabrijel - more ( Taradi Abel ??? )
Trener : Stjepan Makar