Otvaranje nove sezone 23/24 u prvenstvenoj utakmici prvog kola za Juniore naša ekipa ugostila je NŠ Naprijed  iz Cirkovljana. U  prvih petnaest minuta igre imali smo tri velike prilike za postizanje pogotka. U osmoj minuti Juras Noah izlazi sam pred golmana ali puca pravo u njega. Slijedi udarac Dodlek Kevina iz kosa u vanjski  dio mreže u  trinaestoj minuti.  Igrala se sedamnaesta minuta Juras Noah još jednom promašuje zicer pred golom gostiju. Gosti igraju na kontru iz koje pogađaju prečku u osamnaestoj minuti. U nastavku malo nas je poremetila ozljeda Gazdek Petra kojeg zamjenjuje isto tako ozljedama načeti Zadravec Jakov.  Cirkvenčić Florijan u dvadeset i drugoj minuti u izglednoj  prilici slabo puca te lopta završava pokraj stative. Sve ove naše promašaje ispravlja gostujući igrač koji neoprezno vraća loptu golmanu koji je izašao van gola i lopta završava u golu za naše vodstvo od 1-0 u dvadeset i osmoj minuti. Gosti nakon primljenog gola postaju sve opasniji po naš gol. U trideset i devetoj minuti poravnavaju rezultat na 1-1  da bi već u sljedećoj četrdesetoj minuti postigli gol za 1-2. Početkom drugog poluvremena u pedesetoj minuti Dodlek Kevin promašuje prazan gol. Slijedi kazna opet iz kontre gosti dolaze do pogotka u pedeset i petoj minuti za 1-3. Odličnim udarcem iz slobodnog udarca cca dvadeset i pet metara od gola Taradi Samuel postiže pogodak za 2-3 u šezdesetoj minuti. Gosti  imaju dva odlična igrača koji čine razliku (veznjaka pristiglog iz Slaven Belupa) te napadača koji koristi svoju kvalitetu i postiže u šezdeset i trećoj minuti svoj treći pogodak za 2-4. Cirkvenčić Florijan pogađa u sedamdeset i drugoj  minuti prečku. U završnici pokušali smo nešto na silu ali svi udarci su bili neprecizni. Pred kraj susreta u osamdeset i šestoj  minuti dolazi do duela gostujućeg igraća i Tomašek Marka koji zadobiva rasjekotinu na glavi te završava u bolnici na šivanju. U igri se vidjela razlika između naše ekipe koja je do sada uspjela odraditi dva polovična treninga i gostujuće ekipe koja redovno trenira dok pak šest igrača igra u seniorskom sastavu. Slijed takvog treniranja odnosno netreniranja naše ekipe su brojne ozljede koje pogađaju igrače. Valjda će im jednog dana uči u glave da samo utreniran i spreman igrač može odraditi sportske zahtjeve pa makar i to bila juniorska ekipa. Tako smo prvenstvo započeli porazom i povredama.
Trener : Makar  Stjepan