NŠ SLOGA Čakovec
4 - 3
Igralište NK Sloga Čakovec
JUNIORI U19

U četvrtak odigrali smo 2.kolo prvenstva za Juniore U19. Gostovali smo kod NŠ Sloge iz Čakovca a utakmica se odigrala u noćnom terminu. Nakon početnog ispitivanja snage domaćin u 11. minuti  ima zicer pred našim golom ali lopta ide preko gola. Već u slijedečoj  12. minuti naš igrač Dodlek Kevin izlazi sam pred golmana ali lopta ide pokraj stative u gol aut. Domaći igraći preuzimaju igru i imaju inicijativu na iz koje stvaraju tri dobre prilike ali bez konkretne završnice. Naša ekipa se dobro brani te pokušavamo igrati na kontru. Iz jedne takve Juras Noah slabo reagira kada izlazi pred golmana. Domaćin je u prvom poluvremenu imao četiri dobre prilike dok pak naša ekipa dvije za postizanje pogotka ali opet bez dobre završnice pa tako poluvrijeme završava sa 0-0. Početkom drugog poluvremena u 48. minuti Taradi Samuel upućuje dobar udarac, ali pokraj stative. Domaćin ima priliku u 50. minuti ali naš vratar Cirkvenčić Vinko dobro brani. Ipak u 53. minuti nakon izgubljene lopte Taradi Samuela domaćin dolazi u vodstvo od 1-0. Ubrzo nakon primljenog gola u 57. minuti Jančec Niko nakon prodora prekršajem je zaustavljen u kaznenom prostoru. Siguran izvođač kaznenog udarca bio je Taradi Samuel za 1-1.  U 62. minuti  slijedi udarac Cirkvenčić Florijana pokraj stative. U 65. minuti preokrećemo rezultat i dolazimo do vodstva od 1-2  najbolje unutar šesnaest metara snalazi se Vugrinec Niko koji postiže pogodak za vodstvo. Naša ekipa u 72. minuti povećava naše vodstvo na 1-3. Ispucanu loptu našeg vratara koristi bijegom domaćim igračima Cirkvenčić Florijan koji postiže pogodak. Slijedi veliki pad u našoj igri ( umor, bez snage i pričuvnih igraća ) u posljednjih 10. minuta igre. Sve više se rade pojedinačne pogreške pa domaća ekipa smanjuje rezultat u 80. minuti udarcem cca 18m za 2-3.  Poklon Juras Noahe koji je izgubio izgubio loptu koriste domaći igraći za poravnanje rezultata na 3-3 u 88. minuti. No tu nije kraj već duboko u sudačkoj nadoknadi u 91. minuti primamo pogodak za veliki preokret ovaj puta domaće ekipe konačnu pobjedu od 4-3. U našoj je ekipi bio premaleni je broj igraća da bi sa izmjenama došlo do daha i da bi se  eventualno svježinom tih igrača došlo do veće sigurnosti u završnici utakmice koja bi sigurno bila završila u našu korist.