1 - 7
NA MEĐIMURJE Čakovec
IGRALIŠTE NK DINAMO Palovec
JUNIORI U19

U četvrtak 14.09.2023. Juniori U19 odigrali su prvenstvenu utakmicu 3. kola  u noćnom terminu sa NA Međimurje u kojem sastavu igralo je i 5 bivših igraća naše škole. Za ovu  utakmicu okupilo nas se je 13 igraća, tako da smo imali i dvije izmjene. Očekivano od samog početka susreta gosti imaju inicijativu i pritišću prema našem golu što im donosi vodstvo od 0-3 do 33. minute. Naša ekipa rijetkim prelascima na polovicu gostiju uspijeva u 23. minuti postići pogodak u akciji Vugrinec Niko asistira loptu Tomašek Marku koji  postiže lijepi pogodak za 1-3. Do poluvremena igra se svodila između dva šesnaesterca. U prvome dijelu za istaknuti je ozljede naših igrača. Prvo se ozlijedio novi igrač pridošli iz Sloge Čakovec Forgač Luka a nakon toga i Taradi Samuel. Niti jedan od tih igrača nakon toga više ne ulazi u igru. Zbunjenost u našoj igri se nastavlja što gosti koriste za povećavanje vodstva. U 62. minuti naš igrač nespretno igra rukom u kaznenom prostoru za kazneni udarac gostiju koji naš golman Cirkvenčić Vinko brani ali odbijenu loptu iz drugog udarca gostujući igrač posprema u gol za konačnih 1-7. Do kraja susreta igralo se ravnopravnije i čekao se kraj  susreta u kojem gosti zasluženo pobjeđuju.
Trener : Stjepan  Makar